Pirmajame „Tamsiojo bokšto“ anonse – ginklais besišvaistantis I. Elba ir blogietis M. McConaughey‘is

Vienas labiausiai sudėtingų ir beprotiškai daug problemų turėjęs kino studijos „Sony“ projektas „Tamsusis bokštas“ (angl. „The Dark Tower“) galiausiai pradėjo judėti sklandžiai. Kad ir kiek daug buvo pokyčių, gandų ir atidėliojimų, studija galiausiai paviešino pirmąjį filmo anonsą ir jis atrodo puikiai.

Filmas pasakos apie paskutinįjį medžiotoją Rolandą Desčeiną, kuris yra strigęs amžiname mūšyje su Volteriu Odimu, dar žinomu kaip Vyru juodais drabužiais. Rolandas siekia išsaugoti tamsųjį bokštą, laikantį visatą saugią ir neiširusią. Pasauliams iškyla milžiniška grėsmė ir gėris susikaus su blogiu, o tik Rolandas bus tas vienintelis, galintis apsaugoti bokštą nuo Vyro juodais drabužiais.

Toks grubus filmo aprašymas sufleruoja gana tipinį filmą, tačiau iš Stepheno Kingo romano ekranizacijos galim tikėtis gerokai daugiau. Ypatingai po pirmojo anonso, kuris turėtų priblokšti ir įtraukti ne vieną fantastikos ir veiksmo gerbėją. Ypatingai Idris Elba ir jo neapsakomi sugebėjimai su revolveriu. Viskas atrodo labai gražiai, įtraukiančiai, o abu pagrindiniai aktoriai jau anonse pristato savo veikėjus labai įtikinamai. Tiesa, kažkur čia dar figūruoja ir vaikas, bet jį sunku kažkur įpaišyti. Gal tai ir nebus iš tų atvejų, kada vaikai labiau erzina, nei padeda filmui.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Idris Elba, Matthew McCounuaghey‘is, Katheryn Winnick, Abbey Lee, Nicholas Hamiltonas, Dennis Heysbertas ir kiti.

„Tamsusis bokštas“ kino ekranus pasieks rugpjūčio 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles