Studija „Marvel“ ruošia dar vieną projektą

Studija „Marvel“ ruošia dar vieną projektą

Puikiai pasaulio kritikų įvertintos dramos „Selma“ (angl. „Selma“) režisierė Ava DuVerney pakliuvo į studijos „Marvel“ akiratį. Kino kūrėjai pasiūlytas režisieriaus postas vienam iš būsimų, taip vadinamos, trečiosios fazės filmų. Kol kas neįvardijama, dėl kokio projekto vyksta studijos ir režisierės derybos, tačiau, pasak šaltinių, kalba eina arba apie „Juodąją Panterą“ (angl. „Black Panther“), arba apie „Kapitonę Marvelę“ (angl. „Captain Marvel“).

Filmo „Juodoji Pantera“ premjera numatyta 2018 metų liepą, o „Kapitonė Marvelė“ turėtų pasirodyti tų pačių metų lapkritį. Tikriausiai režisierei siūlomas būtent pirmasis filmas, kuriame pagrindinį vaidmenį turėtų atlikti Chadwikas Bowmanas, meistriškai suvaidinęs Jamesą Browną praeitais metais pasirodžiusiame filme „Kelias į viršūnę“ (angl. „Get On Up“).

Stano Lee ir Jacko Kirbey‘io sugalvotas personažas Juodoji Pantera pasaulį išvydo dar septintame praeito amžiaus dešimtmetyje. Personažas Tčalas – tai karališkosios dinastijos palikuonis, valdančios išgalvotą Afrikos šalį Uakandą. Apie ją buvo kalbėta filme „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“).

Tčalas – vienas protingiausių „Marvel“ visatos veikėjų, o jo tėvynė buvo viena iš labiausiai technologiškai išsivysčiusių pasaulio šalių dėka žaliavos, o tiksliau, asteroido iš vibraniumo. Po tėvo mirties, jaunasis herojus bandė visais įmanomais būdais ginti savo šalį tiek iš išorės, tiek iš vidaus ir neužleisti nieko į jam teisėtai priklausantį sostą. Tai puikus kovotojas ir strategas, kuris vėliau tapo „Keršytojų“ dalimi.

Jeigu derybos su studija „Marvel“ būtų sėkmingos, tai Ava DuVerney taptų pirmąja moterimi režisierė, kuri sukurtų komiksais paremtą filmą studijai „Marvel“. Anksčiau kita kino kūrėja, Patty Jenkins, pretendavo į filmo „Toras: Tamsos pasaulis“ (angl. „Thor: The Dark World“) režisieriaus kėdę, tačiau dėl kūrybinių nesutarimų turėjo palikti projektą, užleisdama vietą Alanui Taylorui.

Kaip teigia anoniminiai šaltiniai, studija „Marvel“ labai rimtai nusiteikusi suteikti pirmenybę afroamerikiečiui kino kūrėjui pastatyti „Juodosios Panteros“ solinį filmą, o „Kapitonę Marvelę“, pasak kino studijos, turėtų sukurti moteris. Jeigu Ava DuVerney taps „Juodosios Panteros“ kūrėja, studija gaus išties nemažai reklamos, ir, kas svarbiausia, galiausiai bus atsikratyti visi stereotipai dėl rasistinių studijos pažiūrų, jog vengiama į jų filmus kviesti juodaodžius aktorius ir kino kūrėjus.

Kitu studijos „Marvel“ projektu jau šių metų liepos 16 dieną taps „Skruzdėliukas“ (angl. „Ant-Man“) ir lygiai po metų į kino ekranus atkeliaus trečiasis „Kapitonas Amerika“ (angl. „Captain America: Civil War“), kuris žada tapti vos ne didžiausiu iki šiol studijos projektu.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. lile / 2015 gegužės 14

    Gera girdėti, kad galbūt moterIs užims režisieriaus postą.

  2. Slavka / 2015 gegužės 14

    ^ Feministė