Ryanas Reynoldas taps marsiečiu filme „Gyvybė“

Ryanas Reynoldas taps marsiečiu filme „Gyvybė“

Aktorius Ryanas Reynoldas ir toliau tęs bendradarbiavimą su filmo „Deadpool“ scenaristais Paulu Wernicku ir Rhettu Reese‘u. Portalo „Deadline“ teigimu, aktorius suvaidins vieną svarbių vaidmenų mokslinės fantastikos dramoje „Gyvybė“ (angl. „Life“), o būtent šiam filmui scenarijų rašys „Deadpool“ autoriai.

Filmo siužetas suksis aplink tarptautinės kosminės stoties ekipažą, kuris gauna iš Marso mėginius. Juose mokslininkai aptinka gyvybės ženklus. Laikui bėgant šie suvokia, jog gyvybės forma nėra tokia primityvi, kaip jie galvojo iš pradžių.

Pagrindinį moters vaidmenį filme atliks juostoje „Misija neįmanoma: slaptoji tauta“ (angl. „Mission: Impossible – Rogue Nation“) vaidinusi Rebecca Ferguson. Režisieriaus kėdėje atsidūrė žinomas švedų kino kūrėjas Danielis Espinosa. Režisierius irgi jau dirbo su R. Reynoldsu veiksmo filme „Nesaugus prieglobstis“ (angl. „Safe House“). Visai neseniai kino kūrėjas buvo pristatęs karinę dramą „Numeris 44“ (angl. „Child 44“).

Filmas „Deadpool“, kuris, galima sakyti, ir vėl atgaivino aktoriaus R. Reynoldso karjerą, Šiaurės Amerikoje startavo su rekordais ir per premjerinį savaitgalį atnešė 135 milijonus dolerių. Pasaulyje filmas užsidirbo dar 125 mln. dolerių – tai vienas geriausių visų laikų startų filmams, kurių cenzas „R“.

Kada į kino ekranus atkeliaus „Gyvybė“ nepranešama. Taip pat nežinoma, kada turi prasidėti juostos filmavimas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles