Kino festivaliuose pastaruoju metu atsiranda vis daugiau vietos ir serialams. Apie vieną jų pradėta rimtai kalbėti Berlyno kino festivalyje – „Screen Daily“ praneša, kad „Sony“ siekia sukurti serialą pagal 2010-ųjų metų filmą „Druska“ (angl. „Salt“).

Filme buvo pasakojama apie amerikietę, apkaltintą šnipinėjimu Rusijai ir bėgančią nuo teisėsaugos tam, kad galėtų įrodyti savo nekaltumą.

Pagrindinį vaidmenį filme atliko aktorė Angelina Jolie. Ji buvo išreiškusi norą sugrįžti į antrąją „Druskos“ dalį ir buvo parašytas net filmo scenarijus, tačiau A. Jolie nusprendė pasukti režisierės keliu ir nepanašu, kad beveik 300 mln. dolerių uždirbęs filmas sulauks tęsinio.

Tuo tarpu jis turi realią galimybę tapti serialu. „Sony“ deda nemenkas pastangas, kad televizinė „Druskos“ versija būtų sukurta Europoje, kadangi čia ji potencialiai turėtų didesnę rinką.

Kol kas daugiau informacijos apie patį projektą niekas neturi. Neaišku, kokią istoriją pasakotų serialas – ar visiškai naują filmo versiją, ar jo tęsinį, ar rinktųsi kitą variantą. Kadangi serialų kelias nuo idėjos iki jos įgyvendinimo nėra toks ilgas kaip filmų, galima tikėtis, kad apie „Druskos“ likimą sužinosime ganėtinai greitai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles