Ar sulauksime „Daktaro Streindžo 2“?

Ar sulauksime „Daktaro Streindžo 2“?

Dar nėra oficialiai patvirtinta, jog „Marvel“ kurs antrąją „Daktaro Streindžo“ (angl. „Doctor Strange“) dalį, tačiau gerbėjai nekantrauja. Pirmoji filmo apie gydytoją, tapusį burtininku, dalis susilaukė sėkmės. Ypač sėkmingai pasirodė ir paskutinysis „Keršytojų“ filmas, dėl kurio Benedicto Cumberbatcho veikėją žiūrovai pamėgo dar labiau. Kuo toliau, tuo dažniau pasigirsta raginimų, kad „Marvel“ kurtų ir antrąją filmo dalį.

Savaime suprantama, jog filme būtinai filmuotųsi B. Cumberbatchas. Anot „Screenrant.com“, aktorius turėtų susilaukti ir žymiai didesnio honoraro. Žinoma, jog aktorius su „Marvel“ pasirašė sutartį šešiems filmams. Jis jau pasirodė dviejuose bei žinoma, jog vaidins ir kitame „Keršytojų“ filme. Taigi, pagal kontraktą dar lieka vietos bent keliems filmams. Filme turėtų pasirodyti ir Benedictas Wongas, kurio personažo beveik nematėme filme „Keršytojai: begalybės karas“. „Daktaro Streindžo“ režisierius Scottas Derricksonas yra minėjęs, jog Wongo vaidmuo tolesniuose „Marvel“  filmuose bus labiau išplėtotas, galvoje greičiausiai turėdamas antrąją „Daktaro Streindžo“ dalį.

Prieš kelias savaites režisierius savo „Instagram“ paskyroje pranešė, jog gerbėjai gerų naujienų sulauks rugsėjį ir kartu įkėlė Daktaro Streindžo siluetą. Pats B. Cumberbatchas vieno interviu metu atskleidė, jog labai norėtų vaidinti antrojoje dalyje. Jis kalbėjo: „Streindžas? Tik pabandykite mane sustabdyti. Kol kas tegaliu pasakyti tiek, tačiau – kas žino? Problema tėra kaip Streindžas išsikapstys iš ten, kur dabar yra. Tai vienintelis dalykas. Dabar esu saujelė dulkių. Jūs turėtumėte klausti („Marvel“ prezidento) Kevino Feige‘o. Kalbant apie mane, aš be galo norėčiau sugrįžti prie šio vaidmens“.

Apie galimo filmo scenarijų užsiminė ir scenaristas Robertas C. Cargillas, sukūręs originalios juostos istoriją. Jis teigia, kad jau turi idėjų naujojo filmo blogiukui. Taigi, nors „Marvel“ to oficialiai dar nepaskelbė, visi ženklai rodo, kad „Daktaras Streindžas 2“ bus kuriamas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles