„Transformeriai“ turės dar dvylika filmų

„Transformeriai“ turės dar dvylika filmų

Vakarykštis pirmadienis tapo oficialia pirmąja „Transformerių“ (angl. „Transformers“) scenarijų inkubatoriaus funkcionavimo diena, kuriam vadovauti ryžosi prodiuseris Akiva Goldsmanas. Tarp būsimų filmų scenaristų paskutinis atsidūrė neseniai televizijoje pasirodžiusio serialo „Drąsiaširdis“ (angl. „Daredevil“) scenaristas Stevenas S. DeKnightas.

Anksčiau prie scenaristų gretų prisijungė Arthuras Marcumas ir Mattas Holloway‘us („Geležinis žmogus 2“, „Baudėjas: Karo zona“), Zakas Pennas („Iksmenai 2“, „Nerealusis Halkas“), Jeffas Pinkeris („Dingę“, „Nepaprastas Žmogus-voras 2“), Robertas Kirkmanas („Vaikščiojantys numirėliai“), Kenas Nolanas („Juodojo vanago žūtis“), Lindsey Beer („Trumpas jungimas“) ir naujokai Gabrielis Ferrari, Andrew Barreris, Christina Hodson su Geneva Robertson-Dworet.

Analitikai sako, kad jeigu kiekvienas iš pakviestų scenaristų parašytų po tekstą, studija „Paramount“ turėtų dvylika galimų tęsinių, priešistorių ir šalutinių projektų. Jau dabar kalbama apie galima šalutinį projektą, skirtą vienam populiariausių „Transformerių“ filmų robotui Kamanei. Taip pat sklinda gandai, jog studijos planuose yra ir istorija apie Kibertrono planetos ištakas ir jos žlugimą, o taip pat „Žvėrių kovų“ (angl. „Beast Wars“) prikėlimas.

Duodamas interviu portalui „Deadline“, Akiva Goldsmanas pasakė, jog jis sukvietė visus šiuos scenaristus tam, kad jie gerai išstudijuotų visą medžiagą, susijusią su „Transformeriais“. Pradedant animaciniais filmukais ir baigiant komiksais su knygomis. Jis nori praplėsti jau 2007 m. pradėtą M. Bay‘aus didžiulių robotų visatą ir parodyti žmonėms, jog ne vien tik žemėje gali vykti kovos tarp autobotų ir deseptikonų.

Kol kas didžiausiu studijos „Paramount“ prioritetu tampa penktoji „Transformerių“ dalis, kurios premjera numatyta 2017 m. birželio 23 dieną. Į režisieriaus krėslą turėtų grįžti pats M. Bay‘us, kuris šiuo metu visu pajėgumu dirba prie dramos „13 valandų“ (angl. „13 Hours“). Užbaigęs šį mažo biudžeto filmą jis iš karto persijungs į „Transformerius“.

Ketvirtoji „Transformerių“ dalis (angl. „Transformers: Age of Extinction“) visame pasaulyje užsidirbo 1,100 mlrd. dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles