Pirmajame „Bado žaidynių: Strazdo giesmininko. 2 dalies“ anonse – žygis link Kapitolijaus griūties

Likus kiek mažiau nei pusmečiui iki paskutiniosios „Bado žaidynių“ franšizės dalies „Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 2 dalis“ (angl. „The Hunger Games: Mockingjay. Part 2“), kino studija „Lionsgate“ paviešino pirmąjį oficialų filmo anonsą. Nors parodoma ir ne itin daug vaizdų, viskas susidėlioja į vieną istoriją ir daros akivaizdu, kad bus karšta.

Pirmajame anonse matome labai daug įvairių dalykų ir vienas pagrindinių – režisierius Francis Lawrence‘as paskutinį franšizės filmą ketina padaryti tikru kariniu epu. Keliose vietose matome įsiutusius Panemo gyventojus, kurie tik ir laukia, kada turės progos pasireikšti. Didelės masės žmonių, sekančios vieną lyderę. Ši revoliucija prasidėjo dar pirmojoje juostoje, o pernai pasirodžiusiame filme po truputį buvo išjudinti skirtingi rajonai. Šiame filme galiausiai įvyks Katnės ir Prezidento Snou konfrontacija.

Galim tik pasidžiaugti, kaip kokybiškai kuriamos juostos ir kaip jos nuolat tobulėja. Žinoma, pernai pasirodžiusi juosta kiek nuvylė gerbėjus, nes buvo lėta ir ganėtinai nuobodi, tačiau tikėtis kažko stebuklingo iš pirmos istorijos pusės, būtų buvę labai naivu. Taigi, visas veiksmas, kurio nebuvo pirmojoje „Strazdo giesmininko“ dalyje, atsiras šiame filme. Akivaizdu, jo bus labai daug.

Filmas persikels į istoriją, kai Panemo gyventojai jau rimtai kariaus, o viskas pasibaigs, kai Katnė galiausiai stos prieš Prezidentą Snou. Veikdama su artimiausiais draugais Geilu, Finiku ir Pytu, Katnė leidžiasi į kelionę iš 13 rajono į Kapitolijų, rizikuodama savo gyvybe ir bandydama nužudyti Prezidentą Snou. Mirtini spastai, priešai ir moralę patikrinsiantys pasirinkimai lauks Katnės ir išbandys ją labiau, nei bet kokia anksčiau matyta arena.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Jennifer Lawerence, Joshas Hutchersonas, Liamas Hemsworthas, Woody‘is Harrelsonas, Elizabeth Banks, Willow Shields, Stanley‘is Tuccis, Julianne Moore, paskutinį kartą kine matomas Philipas Seymouras Hofmanas ir kt.

„Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 2 dalis“ pasaulio kinus pasieks lapkričio 20 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles