Naujausiame Guy Ritchie filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ Supermeną įkūnijęs Henry Cavillas virto elitiniu agentu

Nors pastaruoju metu kino ir televizijos klasikos mėgėjai ne sykį piktinosi į didžiuosius ekranus suplūdusiais senų gerų filmų perdirbiniais, naujoji Guy Ritchie juosta „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ (angl. „The Man from U.N.C.L.E.“) – išimtis. Pagal populiarų to paties pavadinimo amerikiečių septintojo dešimtmečio serialą sukurtas filmas ypač laukiamas tiek šnipų gaudynių, tiek G.Ritchie gerbėjų.

Šis režisierius jau įrodė, kad sugeba naujam gyvenimui prikelti jau pažįstamas istorijas, nebrukdamas į jas modernių vaizdų ir saikingai panaudodamas kompiuterinę grafiką bei naujausias technologijas. Puikiausias to įrodymas – didelio pasisekimo sulaukę G.Ritchie filmai apie Šerloką Holmsą su Robertu Downey jaunesniuoju.

Naujajame veiksmo filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ žiūrovai nusikels į Šaltojo karo metus. Supermeno vaidmenį filme „Žmogus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“) atlikęs aktorius Henry Cavillas šįsyk virs elitiniu Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) agentu Napoleonu Solo. Jis bus priverstas dirbti kartu su „priešu“ – kolega iš KGB Ilja Kuriakinu (akt. Armie Hammeris).

Netikėtam duetui bus patikėta neutralizuoti ypač pavojingą grupuotę, rezgančią planą sukurti atominę bombą, kuri grėstų tiek JAV, tiek Tarybų sąjungos ir viso pasaulio saugumui. Pasak naujojo filmo prodiuserio ir scenarijaus bendraautorio Lionelio Wigramo, filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ bus išplėtota prieš pusšimtį amžiaus rodytame seriale praktiškai neužkabinta organizacijos „U.N.C.L.E.“ susikūrimo istorija. „Amerikietis ir rusas pradeda dirbti kartu, kaip tai įvyksta, kodėl? Manau, tai žadina žiūrovų smalsumą“, – sakė jis.

Puikiu humoru pagardintame filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ žiūrovai išvys autentiškus 7-ojo dešimtmečio vaizdus ir elegantišką blogiukų milijonierių gyvenimą. Juostoje nusifilmavo rinktinis žinomų aktorių sąstatas. Prie H.Cavillo ir A.Hammerio prisijungė Hugh Grantas, iš serialo „Reklamos vilkai“ pažįstamas Jaredas Harrisas, filme „Ex Machina“ sužibėjusi Alicia Vikander ir „Didžiajame Getsbyje“ matyta Elizabeth Debicki.

Tarptautinių nusikaltėlių paieškos, fatališkų moterų vilionės ir agentų mėginimai išgelbėti pasaulį nepaliks abejingų. Geriausias Džeimso Bondo kino filmų tradicijas priminsiantis veiksmo filmas „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ Lietuvos kino teatrus pasieks rugpjūčio 14 dieną.

Filmo „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles