Paskelbta „Betmeno prieš Supermeną: Teisingumo aušros“ siužetinė linija

Paskelbta „Betmeno prieš Supermeną: Teisingumo aušros“ siužetinė linija

Nors ši vasara ir ypatingai stipri, pristačiusi „Keršytojus: Altrono amžių“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“), „Pamišusį Maksą: įtūžio kelią“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) ir, aišku, jau šį savaitgalį pasirodantį „Juros periodo pasaulį“ (angl. „Jurrasic Park“), tai yra niekis, palyginus su tuo, kas mūsų dar laukia. Kitų metų vasara prasidės labai labai anksti. Dėl konkurencijos paankstintas filmas „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ (angl. „Batman vs Superman: Dawn of Justice“) sugriaus visus nusistovėjusius tvarką ir realų vasaros blokbasterį galėsime išvysti vos prasidėjus kalendoriniam pavasariui.

Iki šiol studija „Warner Bros.“ erzino savo gerbėjus, išleisdama vieną ar kitą paveikslėlį, taip pat pristatė ir tyzerinį anonsą, tačiau niekaip nepaviešino tikrosios siužetinės linijos. Savaime suprantama, niekas nežinojo, kodėl Betmenas kovos prieš Supermeną, o iš to kilo įvairiausių spekuliacijų. Ir galiausiai, likus dienai iki Las Vegase vyksiančios licencijavimo konferencijos studija pasidalijo priežastimi, kodėl du galingi „DC“ superherojai surems ragus. Filmo siužetinė linija bus tokia:

Bijodamas lyg Dievo esančio nepatikrinto superherojaus veiksmų, galingasis Gotamo neoficialus teisingumo vykdytojas stoja prieš naują šiuolaikinį Metropolio gelbėtoją, kol pasaulis bando susivokti, kokio didvyrio žmonėms reikia labiau. Kol Betmenas ir Supermenas kariauja tarpusavyje, kitur iškyla naujas pavojus, keliantis tokį pavojų žmonijai, kokio anksčiau Žemėje dar nėra buvę.

Tokia siužetinė linija daugiau ar mažiau atitinka viską, kas apie filmą buvo kalbama pastaruosius metus. Zackas Snyderis ir scenaristas Chrisas Terrio sukoncentruoja istoriją į įvykius iškart po „Žmogaus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“) ir įterpia Batmaną, kuris ateivį Supermeną mato kaip grėsmę žmonijai.

Kol kas tik neaišku, kas tas „didysis blogis“. Sunku tikėti, kad Jesse‘io Eisenbergo vaidinamas Lexas Liutoris gali būti toks galingas, jog stotų prieš du superherojus. Iškyla ir klausimas, ką filme darys Nuostabioji moteris, Akvamenas ir kiti filme pasirodysiantys superherojai. Bet kokiu atveju, laiko dar daug, tad per tuos būsimus devynis mėnesius dar tikrai sužinosime nemažai detalių.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Benas Affleckas, Henry‘is Cavillas, Amy Adams, Laurence‘as Fishburne‘as, Diane Lane, Jeremy‘is Ironsas, Scootas McNairy‘is, Jasonas Momoa, Gal Gadot ir kt.

„Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ kinus pasieks kitų metų kovo 26 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles