„Pašėlę vyrukai 3“ surado savo režisierių

„Pašėlę vyrukai 3“ surado savo režisierių

Žiūrovų pamėgti „Pašėlusių vyrukų“ (angl. „Bad Boys“) filmai turės dar vieną tęsinį ir, pasak „Deadline“ šaltinių, jį norima sukurti kaip įmanoma greičiau.

„Sony“ studija neseniai gavo scenaristo Davido Guggenheimo, parašiusio filmą „Nesaugus prieglobstis“ (angl. „Safe House“), scenarijų „Pašėlusiems vyrukams 3“. Studija buvo taip sužavėta scenarijumi, kad iškart puolė ieškoti potencialaus režisieriaus.

Dabar jų taikinyje – Joe Carnahanas. Geriausiai pažįstamas kaip įvairių serialų ir nepriklausomų filmų režisierius, į didžiojo Holivudo akiratį jis pakliuvo sukūręs filmą „A komanda“ (angl. „The A-Team“). Ir „A komandos“, ir „Pašėlusių vyrukų“ tematika yra panaši, todėl kaip režisierius šiam projektui jis tiktų, net jeigu sutarties su studija jis dar nepasirašė.

Kol kas aišku tik tiek, kad pirmųjų dviejų dalių režisierius Michaelas Bay‘us, šiuo metu vadovaujantis filmų apie Transformerius konvejeriui, negrįš kurti šio filmo. Visgi neabejojama, kad trečiai daliai sugrįš abu pagrindinius veikėjus įkūniję aktoriai – Martinas Lawrence‘as ir Willas Smithas.

Dėl pastarojo „Sony“ studija ir bando sukurti filmą kuo greičiau, nes jie nori, kad W. Smithas pas juos filmuotųsi iškart po dabar kuriamo „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“). Kadangi reikalai Holivude taip greitai nėra sprendžiami, abejotina, kad „Sony“ suspės tai padaryti.

Primename, kad „Pašėlusių vyrukų“ franšizėje jau pasirodė du filmai – 1995 ir 2003 metais. Juose buvo pasakojama apie du geriausius draugus detektyvus, gaudančius Majamio narkotikų prekeivius. Filmai pavertė W. Smithą ne vien televizijos, bet ir kino žvaigžde, o M. Bay‘us po jų buvo laikomas veiksmo filmų specialistu, todėl dar vienas filmų tęsinys kūrybinei komandai reikštų tikrai daug.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles