Pristatytas pirmasis “Ekvailaizeris 3” anonsas

Jau šiais metais galiausiai sulauksime itin aštraus veiksmo trilogijos pabaigos. Jei tiksliau, „Ekvalaizerio“ (angl. Equalizer) trečiasis filmas jau rugsėjį pasieks kinus, o jau dabar studija paviešino pirmąjį filmo anonsą, kuriame itin šaltų nervų Robertas persikels į Italiją.

Pirmosios dvi „Ekvalaizerio“ dalys, kurias kūrė režisierius Antoine Fuqua, buvo itin palankiai sutiktos žiūrovų, nors finansiškai ir nebuvo itin sėkmingos. Bent jau nesusilaukė tokio smarkaus augimo, kaip panašaus stiliaus „Džono Viko“ (angl. John Wick) franšizė. Kita vertus, tęsiniuose beveik nesifilmuojantis Denzelis Washingtonas būtent dėl šios istorijos sulaužė savo ilgametę tradiciją, tad tai jau nėra mažas pasiekimas.

Ir galiausiai, pagrindinė D. Washingtono įkūnijamo veikėjo istorija perkelta į visai kitą žemyną. Čia jau Robertas bus atradęs savo laimę mažame Italijos miestelyje, kurį užpuola mafija. Na, ir savitame stiliuje, jis tą mafiją iš to miestelio, greičiausiai, maloniai išprašys. Apie filmą iki šiol nebuvo atskleista daug informacijos, o ir dabar, visa informaicja iš esmės yra pateikiama anonse. Taigi, pirmasis anonsa lyg ir sudaro bendrą vaizdą, ko galėsime tikėtis, o ypatingai grubaus ir žiauraus smurto scenų jame akivaizdžiai netruks.

Bet ką čia daugiau ir bepasakoti. Patys įvertinkite naująjį filmo anonsą. Trečiąją dalį ir vėl režisuos Antoine Fuqua, o pagrindinius vaidmenis be Denzelio Washingtono atliks Dakota Fanning, Davidas Denmanas, Sonia Ammar ir kiti. Filmas kino teatrus pasieks rugsėjo 1 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles