Jodie Foster ir Taharas Rahimas vaidins filme apie Gvantanamo dramą

Jodie Foster ir Taharas Rahimas vaidins filme apie Gvantanamo dramą

Panašu, kad galima vėl kalbėti apie naują Kevino McDonaldo, režisavusio juostą Paskutinis Škotijos karalius“ (angl. „The Last King of Scottland“, 2006 m.), filmą, kuris anksčiau buvo įvardijamas kaip „Kalinys Nr. 760“ (angl. „Prisoner 760“), bet šiuo metu neturintį pavadinimo. „The Hollywood Reporter“ praneša, kad kino studija „STF Films“ atnaujino savo tiek amerikietiškas, tiek tarptautines autorines teises į šį filmą, kurias anksčiau buvo perėmusi studija „AFM“. Tad galima tikėtis, kad filmo kūrimo reikalai pajudės į priekį.

Jau anksčiau buvo skelbiama, kad šiame filme vaidins amerikietė Jodie Foster ir prancūzų aktorius Taharas Rahimas, žinomas dėl savo vaidmens dramoje „Pranašas“ (pranc. „Le prophete“, 2009 m.). Vėliau buvo pranešta, kad prie jų prisijungs Shailene Woodley, Zahary’is Levi ir Benedictas Cumberbatchas, kuris taip pat užsiims ir šio projekto prodiusavimu.

Būsimasis filmas – tai Mohamedou Ould Slahi knygos „Gvantanamo dienoraštis“ (angl. „Guantánamo Diary“) ekranizacija. New York Times“ bestseleriu tapusioje knygoje autorius (kurį filme vaidins T. Rahimas) pasakoja savo tikrą istoriją apie tai, kaip buvo sulaikytas amerikiečių vyriausybės institucijų ir be jokių kaltinimų ar teismo keletą metų laikomas Gvantanamo kalėjime. M. O. Slahi buvo sulaikytas kaip įtariamas priklausantis teroristinei Al-Quaidos grupuotei, tačiau oficialūs kaltinimai jam nebuvo pareikšti. Jau beprarandantis viltį Slahi sulaukė palaikymo iš advokatės Nancy Hollander (kurią vaidins J. Foster) ir jos kolegės Teri Duncan (kurią įkūnys S. Woodley). Kartu jie stoja į kovą su nesuskaičiuojamomis kliūtimis savo desperatiškoje kovoje už teisingumą. Jo kontroversiška gynyba kartu su karo prokuroro – leitenanto Stuarto Coucho (kurį vaidins B. Cumberbatchas) – surinktais įrodymais atskleidė šokiruojančią ir toli siekiančią konspiraciją.  

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles