Trečiasis „Trono“ filmas juda į priekį su nauju režisieriumi

Trečiasis „Trono“ filmas juda į priekį su nauju režisieriumi

Kulto statusą įgavusiai dviejų filmų „Trono“ (angl. „Tron“) serijai praėjusį dešimtmetį nesisekė atsispirti naujam projektui, kad ir kaip to reikalavo serijos gerbėjai. 2010-ais pasirodęs „Tronas: palikimas“ (angl. „Tron: Legacy“) atpirko savo biudžetą, tačiau nesuradusi tinkamos krypties tolimesnei istorijai, „Disney“ studija atšaukė tiesioginį jo tęsinį. Dabar šie planai juda į priekį prie projekto prisijungus režisieriui bei aktoriui.

Labai tikėtina, kad už trečiąjį „Trono“ filmą bus atsakingas Garthas Davisas. Jo repertuaras sudarytas iš mažesnio masto filmų, tarp jų ir drama „Liūtas“ (angl. „Lion“), pelniusi šešias Oskaro nominacijas. „Tronas“ būtų pirmoji jo masinio populiarumo juosta, tačiau teigiama, kad režisierius itin įnirtingai norėjo apsiimti šį projektą. Taip pat prijungtas ir aktorius Jaredas Leto, kuris bus vienas iš prodiuserių bei atliks svarbų vaidmenį filme.

„Tronas 3“ dar oficialiai nėra paskelbtas, tačiau režisieriaus bei aktoriaus patvirtinimas gerokai padidina šią tikimybę. Taip pat dar nebuvo atsakytas „Trono: palikimo“ gerbėjams labai svarbus klausimas – ar „Daft Punk“ vėl sugrįš kurti muzikinio takelio naujam filmui?

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles