„Slaptas augintinių gyvenimas“ ruošiasi galingam startui Šiaurės Amerikoje

„Slaptas augintinių gyvenimas“ ruošiasi galingam startui Šiaurės Amerikoje

Jau šį savaitgalį Šiaurės Amerikoje startuosiančiam studijos „Illumination Entertainment“ animaciniam filmukui „Slaptas augintinių gyvenimas“ (angl. „The Secret Life of Pets“) prognozuojamas itin galingas startas. Kaip praneša portalas „The Hollywood Reporter“, animacinis filmukas, kurio distribucija užsiima studija „Universal Pictures“, gali savo kūrėjams per pirmas tris rodymo dienas atnešti apie 70 mln. dolerių.

Toks filmuko startas leis nurungti tris savaites iš eilės Šiaurės Amerikoje dominavusiam studijos „Pixar“ filmui „Žuvytė Dorė“ (angl. „Finding Dory“) ir tapti savaitgalio nugalėtoju.

Filmo biudžetas siekia vos 75 mln. dolerių. Tai gana kukli suma, atsižvelgiant į kitų šiuolaikinių animacinių filmų biudžetus. Su tokiu startu, kurį prognozuoja kino analitikai, filmukas jau po kelių savaičių ne tik atpirks produkcijos biudžetą, bet dar ir pradės nešti nemažus pinigus studijai „Universal“.

Juostą režisavo dviejų „Bjauriojo Aš“ (angl. „Despicable Me“) dalių kūrėjas Chrisas Renaudas ir Yarrowas Cheney‘is. Pagrindinius vaidmenis filme įgarsino Kevinas Hartas, Louisas C.K., Jenny Slate, Albertas Brooksas, Lake Bell ir kt.

Lietuvoje animacinis filmas „Slaptas augintinių gyvenimas“ žiūrovams bus pristatytas nuo rugpjūčio 5 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles