Jennifer Aniston atskleidė tikrąją priežastį, dėl ko serialas „Draugai“ nebus atgaivinamas

Jennifer Aniston atskleidė tikrąją priežastį, dėl ko serialas „Draugai“ nebus atgaivinamas

Visą dešimtmetį (1994 – 2004 m.) trukęs televizijos serialas „Draugai“ net ir dabar, praėjus beveik 15 metų po jo paskutinės serijos, yra stulbinamai populiarus, ir jo gerbėjai tikrai norėtų vėl išvysti savo numylėtus personažus. Tačiau kol kas nepanašu, kad naujos „Draugų“ serijos  greitu metu galėtų pasiekti televizijos ekranus.

Šią vasarą buvęs serialo prodiuseris Kevinas S. Brightas atskleidė keletą paslapčių, susijusių su šia situacijų komedija – įskaitant tai, kad buvo oficialiai kalbama apie sugrįžimą. Deja, nieko iš to neišėjo. Tačiau dabar viena iš serialo pagrindinių aktorių Jennifer Aniston pasisakė, dėl ko nebus bandoma „Draugų“ prikelti antram gyvenimui. Anot jos, taip yra „dėl vaikinų“.

49-erių metų aktorė, išgarsėjusi būtent šiame seriale, neseniai pasirodė televizijos laidoje „The Late, Late Show“, kur pristatė savo naują „Netflix“ filmą „Kukulis“ (angl. „Dumplin“). Čia aktorė buvo paklausta apie galimybę vėl suvaidinti Reičel Gryn. Atsakydama į klausimą ji kalbėjo: „Klausykit, merginos visada sakė, kad mielai tai vėl padarytume, tačiau vaikinai dėl kažkokių priežasčių yra kiek mažiau tuo sužavėti – bet aš nežinau dėl ko. Todėl mes nusprendėme, kad darysime savotišką „Auksinių merginų“ (angl. „The Golden Girls“) perdirbinį, tik tos merginos bus keturiasdešimtmetės.“

J. Anniston buvo paklausta, kurią iš „Auksinių merginų“ – Rouzę, Blanšą, Dorotę ar Sofiją – ji norėtų vaidinti, tačiau aktorė turėjo savo variantą. „O ką, jei mes būtume Reičel, Fibi ir Monika, bet kaip auksinės merginos?“. Ši idėja labai patiko studijoje susirinkusiems žiūrovams bei kantri muzikos žvaigždei Dolly Parton, kuri taip pat buvo pakviesta į „The Late, Late Show“ tą patį vakarą.

J. Aniston ir D. Parton buvo tiesiog priblokštos, kai sužinojo, kiek daug žmonių vis dar mėgsta „Draugus“, nepaisant to, kad serialas baigėsi 2004 m. Laidos vedėjas Jamesas Cordenas tiesiog negalėjo joms neatskleisti to fakto, kad „Netflix“ neseniai pasirašė 100 mln. JAV dolerių sutartį, tam kad „Draugai“ šioje internetinių transliacijų platformoje būtų rodomi 2019 m.  Praeitą savaitę susirūpinę gerbėjai pastebėjo, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. serialo transliacijos „Netflix“ platformoje turėtų baigtis. Supanikavę daugybė žmonių pagrasino nutrauksią savo abonementus, jei kompanija neberodys jiems Roso, Reičel, Monikos, Džo, Čandlerio ir Fibi. Laimei, „Netflix“ susizgribo pratęsti šios situacijų komedijos transliacijos teises tad, kaip sakoma, viskas gerai, kas gerai baigiasi.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles