Kuriamas biografinis filmas apie Baraką Obamą

Kuriamas biografinis filmas apie Baraką Obamą

Šią savaitę prasidėjo per visą žiemą anonsuotos biografinės juostos „Pietų parke su tavimi“ (angl. „Southside With You“), pasakojančios apie vieną esminę Baracko Obamos gyvenimo dieną, filmavimas. Pagrindinius vaidmenis aktoriaus Richardo Tanne, debiutuojančio kaip režisierius, filme atlieka Parkeris Sawyersas ir Tika Sumpter, vaidinantys atitinkamai tuomet dar tik būsimą JAV pirmąją porą Baracką Obamą ir Michelle Robinson.

Filmas nukels į dieną, kai tarp dviejų jaunų advokatų, kurie vėliau – 1992 m. – susituokė, užsimezgė romantiškas ryšys. 1989 m. vasaros dieną, apsilankiusi Meno institute ir papietavusi, būsima pora nuėjo į kino teatrą, kur žiūrėjo Spike‘o Lee filmą „Elkis teisingai“ (angl. „Do the Right Thing“), o po šio įsimintino seanso valgydami šokoladinius ledus apsikeitė pirmuoju bučiniu. Šios detalės tapo visiems žinomos po to, kai Barackas Obama papasakojo apie šį pasimatymą Oprah‘os Winfrey laidoje 2007 m. Nuo tada toje Čikagos vietoje yra įrengta memorialinė lenta.

Ar kino ir televizijos serialų mėgėjas Barakas Obama palankiai priims jam skirtą filmą, apie šią svarbią jo gyvenimo dieną, kai iki tol, kol jis tapo JAV prezidentu, dar buvo likę šešiolika metų? Atsakymą sužinosime ne anksčiau kaip 2016 m., kadangi juostos filmavimo darbai dar tik prasidėjo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles