Antrajame „Rytojaus žemės“ anonse trumpam nusikeliam į mistišką, vaizduotės kuriamą pasaulį

Kino studija „Disney“ per šį savaitgalį vykusias „Super taurės“ varžybas pristatė antrąjį, gerokai išsamesnį, nors ir trumpesnį, savo naujojo projekto „Rytojaus žemė“ (angl. „Tomorrowland“) anonsą. Šiame filme bus ištrinamos ribos tarp dviejų skirtingų pasaulių, o tai pusiau ir parodo naujasis filmo pristatymas.

Anonse rodomi vaizdai atrodo labai įspūdingai. Šįkart apsieinama be vienos ilgos filmo scenos, kurią buvo galima pamatyti pirmajame anonse, bet pristatomi nepriekaištingi specialiųjų efektų sukurti reginiai ir, ypatingai, ateities miestas. Trumpame anonse kalbama apie pasaulį, kurį riboja tik paties žmogaus vaizduotė ir tai yra labai įdomi mintis, todėl šiek tiek pasakiški, bet labai gražūs motyvai tikrai prikausto dėmesį ir sukelia norą perž-iūrėti šį filmą.

Juosta pasakos apie likimo susietus mokslu besidominčią paauglę ir buvusį berniuką genijų ir išradėją, kurie imasi užduoties atskleisti visas paslaptis, supančias paslaptingą vietovę, tikrą pasaulį, esantį tarp skirtingų laiko plotmių.

Šis filmas režisieriui B. Birdui bus debiutas fantastikos žanre. Anksčiau režisierius gana kokybiškai kūrė animacinius ir veiksmo filmus. Jis jau yra pristatęs „La troškinį“ (angl. „Ratatouille“), „Aukštyn“ (angl. „Up“) ir „Nerealiuosius“ (angl. „The Incredibles“). Taip pat režisierius kūrė ir visą „Misijos neįmanomos“ (angl. „Mission Impossible“) franšizę atgaivinusią ketvirtąją filmo dalį – „Šmėklos protokolą“. Šįkart kino kūrėjas filmą ne tik režisuoja, bet ir parašė jam scenarijų.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks George‘as Clooney‘is, Britt Robertson, Hugh Laurie‘is, Timas McGraw, Kathryn Hahn ir kt.

„Rytojaus dienos“ pasaulinė premjera numatoma gegužės 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles