Mūsų portalas švenčia 3 metų sukaktį!

Šiandien, sausio 6 dieną, kino portalas „BuvauKine“ švenčia savo trečiąjį gimtadienį. Savo veiklą dar tinklaraščio formatu pradėjo vos du žmonės ir tai buvo 2012 m. sausio 6 diena. Dabar, komandai išsiplėtus iki aštuonių žmonių, tinklaraštis peraugo į tikrą, pasaulinio lygio kino naujienų portalą, kuriame galima skaityti ne tik naujienas, bet ir pačias karščiausias ir aktualiausias kino naujienas, kurių negali pasiūlyti joks kitas portalas Lietuvoje. Šia išties džiugia proga visa „BuvauKine“ komanda norisi savo džiaugsmu pasidalyti su savo draugais ir skaitytojais, dovanodama ypatingus, tikrų kinomanų vertus prizus.

Visą savaitę „BuvauKine“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje vyks konkursai, kuriuose bus galima laimėti ypatingus prizus. Tai – gausybė bilietų į kiną ir DVD bei Blu-Ray diskų rinkiniai, kurie papuoš kiekvieno namus. Pagrindinis prizas skirtas ne tik kino mylėtojams, bet ir geros muzikos gerbėjams – du bilietai į antrosios „Hobito“ dalies dainos „I See Fire“ atlikėjo Edo Sheerano koncertą, kuris Lietuvoje vyks vasario 15 dieną, „Siemens“ arenoje Vilniuje. Tai bus išties ypatinga galimybė laimėti bilietus į patį šilčiausią ir įdomiausią vis dar nesibaigiančios žiemos koncertą Lietuvoje.

Kviečiame dalyvauti visuose rengiamuose konkursuose ir kartu su visa „BuvauKine“ komanda paminėti šią išties puikią ir svarbią šventę, kuri bus dar vienas atskaitos taškas prieš didžius vėjus kino pasaulyje Lietuvoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles