Rachel McAdams vaidins „Daktare Streindže“

Rachel McAdams vaidins „Daktare Streindže“

Dar liepą buvo pasklidę gandai, kad aktorė Rachel McAdams prisijungs prie naujojo kino studijos „Marvel“ filmo apie superherojų, magiškąjį „Daktarą Streindžą“ (angl. „Doctor Strange“). Tačiau nuo to laiko buvo kalbama dar daug kas. Ir galiausiai, paaiškėjo, kad aktorė tikrai pasirašė kontraktą su studija, pagal kurį jai teks vaidinti kartu su britų aktoriumi Benedictu Cumberbatchu. Apie tai praneša portalas „Collider“.

Kol kas nėra aišku, ką konkrečiai suvaidins R. McAdams, bet numanoma, kad jai klius Streindžo mylimosios vaidmuo. Manoma, kad ji bus vienas labiausiai žemiškų „Marvel“ visatos veikėjų ir daugiau ar mažiau prilygs Toro meilei Džeinei Foster, kurią vaidina Natalie Portman. Apie savo dalyvavimą prasitarė pati Rachel McAdams, dalyvaudama praėjusį savaitgalį didelį atgarsį sukėlusiame Toronto tarptautiniame filmų festivalyje, tačiau pati studija „Marvel“ susilaikė nuo bet kokių oficialių patvirtinimų.

Kol kas nėra paskelbta jokių oficialių duomenų apie tai, kas bus pasakojama filme. Neaiškios jokios siužetinės linijos detalės, tad gerbėjai yra palikti nežinioje ir spėlionių jūroje. Aišku tik tiek, kad filme taip pat vaidinsianti TIlda Swinton vis dar neapsisprendė, ar jos įkūnijamas Senasis (angl. „Ancient One“), kuris yra Streindžo mokytojas, bus vyras, ar moteris. Filme taip pat pasirodys Chiwetelis Ejioforas, suvaidinsiantis blogietį baroną Mordo. Dar vieną blogietį įkūnys Madsas Mikkelsenas, tačiau jo veikėjas kol kas taip pat slepiamas.

„Daktaras Streindžas“ kol kas yra suplanuotas kitų metų lapkričio 4 dieną, tad jau artimiausiais mėnesiais turėtume išgirsti dar daugiau naujienų apie filmą, įskaitant aktorių pasirinkimus, siužetinę liniją ir, galiausiai, pirmuosius anonsus. Juostos filmavimo darbų pradžia numatoma šių metų lapkritį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles