„Disney“ nusprendė perkurti legendinės auklės istoriją

„Disney“ nusprendė perkurti legendinės auklės istoriją

Kino studija „Disney“ nesivaržydama perkūrinėja savo klasikines pasakas į gyvo veiksmo filmus, bet nespjauna ir į kitus projektus. Savotiškai pateikusi klasikines pasakas filme „Gilyn į mišką“ (angl. „Into the Woods“), studija neapleidžia miuziklų minčių ir galiausiai pribrendo imtis legendinio ir visų pamilto filmo apie geriausią auklę pasaulyje – „Merę Popins“ (angl. „Mary Poppins“).

Studija paskelbė, kad naujajam filmui kurti pasamdė to paties miuziklo „Gilyn į mišką“ režisierių Robą Marshallą. Prie jo prisijungs taip pat su „Gilyn į mišką“ dirbę Johnas DeLuca ir Marcas Plattas. Jie atliks prodiuserių funkcijas.

Portalo „Variety“ šaltinių teigimu, filmas tęs magiškosios auklės gyvenimo istoriją. Veiksmas vyks praėjus dvidešimčiai metų po pirmojo filmo, o auklė ir toliau darbuosis su Benksų šeima.

Originaliajame filme pagrindinius vaidmenis atliko Julie Andrews ir Dickas Van Dyke‘as. Jame buvo pasakojama apie auklę, kuri pradėjo dirbti nelaimingoje bankininko šeimoje dar prieš prasidedant Pirmajam pasauliniam karui Anglijoje. Filmas tapo absurdiškai sėkmingas ir tais laikais, 1964-aisiais, sugebėjo uždirbti apie 100 milijonų dolerių. Dabar tokia suma prilygtų beveik 800 milijonų. Kaip šeimyniniam miuziklui, gana nebloga suma.

Kaip jau darosi aišku, „Disnėjus“ į gyvą pasaulį perkelia ne tik pasakas, bet ir perkuria senus, klasikinius filmus. Na, o iš pasakų ekranizacijų studija dar ir neblogai uždirba. „Alisa stebuklų šalyje“ (angl. „Alice in Wonderland“) kūrėjams atnešė 1 milijardą, o šiais metais pasirodžiusi „Pelenė“ (angl. „Cinderella“) – daugiau nei 540 milijonų dolerių. Paties Robo Marshallo režisuotas „Gilyn į mišką“ irgi buvo sėkmingas filmas. Nors ir ne ypatingai daug, bet juosta vis tiek buvo pelninga. Kainavusi vos 50 milijonų, kelių pasakų ekranizacija užsidirbo per 210 milijonų, o Meryl Streep leido pelnyti dar vieną Oskaro nominaciją.

Kada bus pradėtas kurti „Merės Popins“ filmas dar nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles