Kuriamas „Birmingemo gaujos“ filmas

Kuriamas „Birmingemo gaujos“ filmas

Pasak režisieriaus Otto Bathursto, jau yra kuriamas „Birmingemo gaujos“ (angl. „Peaky Blinders“) filmas. O. Bathurstas režisavo pirmąsias tris serialo serijas, o šiuo metu reklamuoja savo naująjį „Robino Hudo“ (angl. „Robin Hood“) filmą, kuriame vaidina „Kingsman“ žvaigždė Taronas Egertonas ir Jamie Foxxas, vaidinęs „Vaikyje ant ratų“ (angl. „Baby Driver“). Kalbos apie „Birmingemo gaujos“ filmą sklando gana senokai, tačiau dabar atrodo, kad jis pagaliau išvys dienos šviesą. Serialo penktojo sezono filmavimo darbai jau prasidėjo rugsėjo mėnesį, o gerbėjai su nekantrumu laukia premjeros datos paskelbimo.

Naujausiame interviu, O. Bathursto buvo paklausta apie „Birmingemo gaujos“ filmą. Visų serialo gerbėjų džiaugsmui, buvo atskleista, jog filmas jau yra kuriamas. Tai buvo pirmosios naujienos po ilgo laiko tarpo, nes nebuvo aiškus ir paties projekto likimas be paskelbto 5 sezono išleidimo. O. Bathurstas apie projekto būklę pasakojo taip: „Manau, kad jis jau yra rašomas. Man atrodo, kad Steve‘as Knightas ir jo komanda kažką planuoja, taip.“

Jau 2016 metais „Birmingemo gaujos“ kūrėjas S. Knightas užsiminė apie filmo idėją, pabrėždamas, jog jau buvo kilusios diskusijos apie projekto galimybę. Bet nuo tada nebebuvo jokių naujienų apie filmą, dėl to O. Bathursto žinios paskelbimas ir tapo toks reikšmingas. 4 serialo sezonas pasibaigė praeitų metų gruodžio 5 dieną, todėl jau nuo tada ištikimi fanai laukė žinių apie naują sezoną. S. Knightas yra užsiminęs, kad visą istoriją norėtų papasakot per septynis arba aštuonis sezonus, todėl filmo sukūrimas galėtų dar labiau paspartinti ir serialo pabaigą.

Apie tą patį filmą, 2016 metais buvo paklausta ir Cilliano Murphy‘io, kuris atlieka pagrindinį serialo vaidmenį, tačiau filmo idėja jo nedomino. Jis seriale vaidina juo pat jo pradžios ir jam atrodo geriau jį palikti tokį, koks ir yra. Jis aiškino taip: „Man patinka ši idėja, bet, deja, tik teoriškai, nes filmas turėtų išeiti tinkamesniu metu, suprantate? Negali pašalinti nuostabaus, demokratinio televizijos reiškinio, kai visi visur tiesiog jį žiūri.“

Nors C. Murphy‘is ir skambėjo neužtikrintai, vėliau jis save papildė: „Tai gana patraukli idėja, bet savo vertinimą pasiliksiu iki tol, kol idėja bus pasiūlyta man tiesiogiai.“ Jeigu tai, ką apie filmą sako O. Bathurstas yra tiesa, gali būti, kad ši idėja artimoje ateityje tikrai bus pasiūlyta C. Murphy‘iui, jeigu tai jau nėra įvykę dabar. Bet kol kas galime laukti tik 5-o serialo sezono ir „Birmingemo gaujos“ sugrįžimo į televizijos ekranus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles