Magiškas ir spalvingas pirmasis „Dambo“ anonsas jau čia

Magiškas ir spalvingas pirmasis „Dambo“ anonsas jau čia

„Dambo“ (angl. „Dumbo“) pakyla skrydžiui pirmąjame „Disney“ klasikos anonse. Filmas režisuotas Timo Burtono, kuris gali pasigirti ir tokiais filmais kaip „Čarlis ir šokolado fabrikas“ (angl. „Charlie and the Chocolate Factory“), „Edvardas žirkliarankis“ (angl. „Edward Scissorhands“) ir „Beždžionių planeta“ (angl. „Planet of the Apes“). Ši filmo versija skirsis nuo originaliosios tuo, jog ji bus vaidybinis perdarymas su realiais aktoriais.

Šisame perkūrime, kuriame naudojami vizualiniai efektai, atkuriantys visų mylimą drambliuką ir kitus keturkojus jo draugus, pasirodys Danny DeVito, kuris čia vaidina keliaujančio cirko savininką. Jis buvusiai cirko žvaigždei ir savo vaikams patiki prižiūrėti naujągimį drambliuką, turintį milžiniškas ausis. Jie gana greitai išsiaiškina, kad tos ausys Dambo leidžia skraidyti, o tai akimirksniu tampa nauja cirko atrakcija. Tačiau netrukus į šį žmones traukiantį reginį, dėmesį atkreipia verslininkas V. A. Vandeveris, kuri vaidiną Michaelas Keatonas. Greitai išaiškėja, kad jo pagrindinis tikslas yra Dambo pasiimti į savo  atrakcionų parką „Dreamland“ (liet. „Pasakų šalis“), kuris nėra toks spalvingas ir linksmas, kaip galėtume pagalvoti.

„Tu turi kai ką reto. Tu turi mistikos, nuostabumo ir magijos,“- naujuose kadruose pasakojo mistiškasis M. Keatono veikėjas- „Eime su manimi. Eime, kad galėtume skrieti ant tų dramblio sparnų“.

„Disney“ animuota klasika „Dambo“ buvo išleista 1941 metais ir laimėjo Oskarą už geriausią metų muzikinį filmą ir buvo nominuotas originalios dainos kategorijoje. Naujasis „Dambo“ kino teatrus pasieks jau 2019 metų, kovo 29 dieną. O dabar nieko nelaukę pažvelgime, ką magiško mums yra paruošęs Timas Burtonas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles