Režisieriai Guillermo Del Toro ir Jennifer Kent jungia jėgas naujam siaubo filmo projektui

Režisieriai Guillermo Del Toro ir Jennifer Kent jungia jėgas naujam siaubo filmo projektui

Sandanso filmų festivalyje demonstruojant siaubo filmą „Lakštingala“ (angl. „The Nightingale“), šio ir legendinio siaubo filmo „Babadukas (angl. „Babadook“) režisierė Jennifer Kent atskleidė, kad ji ir režisierius Guillermo del Toro jungiasi naujam siaubo projektui. Ši bendradarbiavimo sąjunga tikrai džiugina, atsižvelgiant į tai, kokie talentingi kūrėjai imsis projekto. J. Kent puikiai įsisuko į šį žanrą ir čia jos vieta po saule tik didėja, tad bendras projektas su G. del Toro, kuris yra vienas geriausių siaubo filmų režisierių yra tiesiog palaima.

Lyginant abiejų režisierių kūrybinius stilius tampa akivaizdu, kodėl būtent jie bendradarbiaus. G. del Toro sukūrė daugybę puikai įvertintų siaubo filmų, kurie demonstruoja išskirtinį jo gebėjimą pateikti klasikinės fantazijos, ryškių spalvų ir neįtikėtai kruvinų istorijų derinį. G. del Toro darbai rikiuojasi nuo netradicinės meilės istorijos filme „Vandens forma“ (angl. „The Shape of Water“) iki gotiškos siaubo istorijos „Purpurinė kalva“ (angl. „Crimson Peak“).

Dar geriau yra tai, kad J. Kent kuriami filmai sukasi panašiomis temomis kaip ir G. del Toro, įskaitant sielvarto bei praradimo vaizdavimą, todėl galima tik įsivaizduoti, kaip neįtikėtinai turėtų atrodyti šių dviejų kūrėjų susijungimas bendram projektui. „Klausykite, mes turime šį tą šviežio. Aš nenoriu būti paslaptinga, bet nesu tikra, kad jau galiu kalbėti apie tai. Tai bus kai kas baisaus ir aš tikrai gerbiu jį [G. del Toro] ir jo darbą. Jis tikras kūrėjas, todėl aš pati nekantrauju sužinoti daugiau. Kol kas esame pradinėje projekto stadijoje“ – festivalio metu kalbėjo režisierė J. Kent.

Nepaisant to, kad dar neatskleidžiama jokių detalių apie naująjį projektą, panašu, kad režisieriai ruošia kažką labai sultingo siaubo filmų gerbėjams. Deja, G. del Toro plačiau nepakomentavo J. Kent paskelbtų naujienų, tačiau nuo tada, kai J. Kent pranešė, kad jie dar tik pradinėje projekto kūrybos stadijoje, gali šiek tiek užtrukti, kol sužinosime daugiau naujienų apie būsimą filmą. Tačiau įdomu bent jau paspėlioti, ką šie du kūrėjai planuoja.

Tokius filmus kaip „Pano labirintas“ (isp. „El laberinto del fauno“) ir „Pragaro vaikis“ (angl. „Hellboy“) sukūręs G. del Toro dalyvavo ir televizijos veikloje. Jo mylimas kultinis siaubo serialas „Padermė“ (angl. „The Strain“) baigėsi 2017 m., todėl dabar yra tikrai nemažai galimybių, kad režisierius sugrįš į mažąjį ekraną. Vėlgi, galbūt link to ir kryps naujasis režisierių projektas? Tai būtų kiek netikėtas, bet įdomus posūkis.

Režisierę J. Kent į pripažinimą ir populiarumą 2014 m. atvedė jos filmas „Babadukas“. Istorija pasakojusi apie prislėgtą motiną, kuri sunkiai tvarkosi su savo problemišku sūnumi, tapo netikėtu kino hitu. Motina supranta, kad jų namuose egzistuoja bloga būtybė ir šis pagrindinis filmo simbolis Babadukas terorizuoja ją iki tol, kol viskas sugriūna. Tai buvo J. Kent debiutas, todėl dabar nėra labai sunku patikėti, kad ir kitas šios režisierės projektas „Lakštingala“ taip pat pretenduoja patekti į kino hitų sąrašą. Dar įspūdingiau yra tai, kad filmas „lakštingala“ vis dar yra „Babaduko“ sferoje ir vis tiek atrodo, kad jis turi savo unikalų stilių.

Greičiausiai apie naująjį G. del Toro ir J. Kent projektą sužinosime artėjančiais mėnesiais. Vis dar paslaptis, kas užims režisieriaus kėdę, ypač atsižvelgiant į tai, kad abu kūrėjai yra verti šios vietos. Galbūt nei J. Kent, nei G. del Toro dar tiksliai nežino, kaip viskas vyks, o tai gali reikšti daug žadančią naujienų plitimo pradžią ir dar daugiau netikėtumų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles