G. R. R. Martinas svarsto apie „Sostų karų“ priešistorę?

G. R. R. Martinas svarsto apie „Sostų karų“ priešistorę?

„Sostų karai“ ir vėl sėkmingai triumfavo „Emmy“ apdovanojimuose, o tuo tarpu knygų autorius George’as R. R. Martinas nepraleido progos paerzinti savo gerbėjų informacija apie naują projektą, susijusį su šiuo fenomenu.

Atsiėmus pagrindinį apdovanojimą, knygų autorius G. R. R. Martinas pasakė: „Aš turiu virš tūkstančio papildomų puslapių, susijusių su „Sostų karais“. Daugumą jų sudaro netikros istorijos, kurios privedė šią iki dabartinių laikų ir aš nežadu sustoti! Ir visgi, pirmiausia dar reikia ją užbaigti bei išleisti dvi paskutines knygas. Priešistorės idėją paliekam ateičiai“.

„Septintas ir aštuntas serialo sezonai emociškai turėtų tapti  dar stipresni ir geresni. Žinoma, kaikuriems gerbėjams jie nepatiks, bet užtikrinu Jus, kad daugumai jų tai bus geriausi momentai“, – kalbėjo serialo bendrakūrėjas D. B. Weissas. Galima tik nuspėti, kad turėta omeny buvo ir toliau vyksiančios skerdynės, kurios turėtų paliesti ir tam tikrus pagrindinius veikėjus.

Kaip jau buvo minėta anksčiau, serialas televizijos ekranuose turėtų pasirodyti kiek vėliau nei įprastai – kitų metų vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles