Chloë Grace Moretz pasitraukė iš visų suplanuotų filmų

Chloë Grace Moretz pasitraukė iš visų suplanuotų filmų

Jaunoji Holivudo aktorė ir bene ryškiausių jaunosios kartos žvaigždė Chloë Grace Moretz labai netikėtai pasitraukė iš visų filmų, kuriuose iki šiol planavo pasirodyti. Toks aktorės sprendimas sukėlė milžinišką reakcijų audrą, ypatingai ir dėl to, kad vienas iš tų projektų buvo studijos „Universal“ kuruojama animacinio filmo adaptacija „Mažoji undinėlė“ (angl. „Little Mermaid“).

Sunku tiksliai pasakyti, kokia yra tikroji tokių veiksmų priežastis. Holivudo gandų skleidėjai teigia, kad aktorę tokiems drastiškiems gyvenimo pokyčiams pastūmėjo nelaimingi santykiai. Dar visai neseniai aktorė išsiskyrė su savo (dabar jau) buvusiu draugu Brooklynu Beckhamu ir dėl to nusprendė nebevaidinti. Mums gali pasirodyti gana kvailas manevras, bet niekada negali žinoti.

Tiesa, pati aktorė išplatino viešą pareiškimą dėl savo karjeros ateities. „Pasitraukiu iš visų planuotų, nes noriu susivokti, kas esu ir vėl atrasti save vaidmenyse. Pradedu suprasti, kad galiu sulėtinti tempą. Tai nėra absoliuti pertrauka. Tiesiog tapau išrankesnė ir noriu pati rinktis, kokius vaidmenis atlikti. Manau, būdama aktore, turiu galimybę pažinti save per pasirenkamus vaidmenis. Manau, mano gyvenime atėjo metas, kai turiu sužinoti kas ir kokia aš, ko noriu ir kokia mano vieta šioje industrijoje“, – teigė Ch. G. Moretz.

Neabejotina, kad „Mažoji undinėlė“ būtų buvęs vienas didelis šuolis aktorės karjeroje. Ir nors jos aktorinis kelias buvo labai vingiuotas, tačiau pagaliau jai buvo pavykę išlaikyti vieną tempą, o šiemet pasirodžiusi „Kaimynuose 2“ ji sugebėjo įsitvirtinti ir komedijų pasaulyje. Paskutinį kartą Ch. G. Moretz taip sužibėjusi buvo tik „Ateini čia arba gausi į dūdą“ (angl. „Kick-ass“) ir „Įsileisk mane“ (angl. „Let me In“).

Taigi, pasitraukimas iš vaidmenų iškėlė ir didžiausią klausimą – kas atliks undinėlės vaidmenį. Holivudas nebūtų Holivudas, jei greit nerastų pakaitalo, o daugiau žinių apie šį projektą atsiras tada, kai režisierė Sofia Coppola pradės krutėti būtent su šiuo darbu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles