Antrajame „Beždžionių planetos karo“ anonse – akis į akį stoję pagrindiniai juostos herojai

Šie, 2017-ieji metai, į kino teatrus sugrąžina daugybę įvairių tęsinių, tačiau tik viename jų nusimato itin nuožmus karas. Pasirodęs antrasis „Beždžionių planetos karo“ (angl. „War for the Planet of the Apes“) anonsas žada itin nuožmius žmonių ir beždžionių susirėmimus, kurio epicentre atsidurs Cezario noras kerštauti.

Šiuo metu Las Vegase vyksiančiame CinemaCon renginyje kino studijos skuba pristatyti savo metų projektus ir „20th Century Fox“ visai ne išimtis – vakar išleidusi trumpą intriguojantį anonsą šiandien smogia jau antruoju, kvapą gniaužiančiu anonsu. Lyginant su pirmuoju galime pastebėti, kad Cezaris pagaliau susitiko savęs vertą priešininką, kurį įkūnija pats Woody Harrelsonas. Štai čia pateikiame oficialų filmo aprašą:

„Trečiojoje frančizės dalyje – „Beždžionių planetos kare“ – Cezaris su savo beždžionių kolonija stoja į mirtiną konfliktą su žmonių armija, kuriai vadovauja negailestingasis pulkininkas Woody Harrelsonas. Cezaris patiria didžiulių netekčių ir supranta, kad tik vedinas juodžiausių instinktų gali pagaliau įgyvendinti savo mistinį tikslą ir apginti savo rasę. Finišo tiesiojoje tarp Cezario ir žiauriojo pulkininko įvyksta epinis mūšis, kuris ir nulems abiejų rūšių bei žemės likimą“.

Šiuo metu nėra skelbiama, ar ši, trečioji dalis, ir užbaigs visą istorijos tąsą, kuri galėtų pretenduoti į itin stiprios kulminacijos viršūnę. Tikėtina, kad „Beždžionių planetos karas“ pasaulyje bus priimtas teigiamai tiek kritikų, tiek kino žiūrovų ir studija gali ryžtis pasakoti tolesnę istorija išsyk po karo.

Kaip ir ankstesniuose frančizės filmuose, Cezarį kompiuterinės technikos pagalba įkūnija Andy Serkis, išgarsėjęs dėl Golumo vaidmens „Žiedų valdovo“ trilogijoje. Pagrindinį filmo antagonistą (žiūrint iš beždžionių pusės) suvaidins Woody Harrelsonas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles