Naujausias „Sostų karų“ anonsas patvirtina – žiema jau atėjo

Naujausias „Sostų karų“ anonsas patvirtina – žiema jau atėjo

Šešis sezonus sėkmingai gyvuojantis serialas „Sostų karai“ grėsmingai artėja savo finišo link. Ta proga kūrėjai pristatė dar vieną trumpą ir išties nedaug pasakantį anonsą, kuriame šie dar sykį pristatė visus pagrindinius serialo veikėjus, suintrigavo nauja galima lokacija ir priminė apie grėsmingai artėjantį pagrindinį priešą.

Be abejo, kaip jau įprasta, Cercei Lannister (akt. Lena Headey) sėdasi į visų trokštamą sostą, Jon Snow (akt. Kit Harington) bando įsipatoginti savajame Winterfelle, tuo tarpu, Daenerys Targaryen pasirodo trečiojoje, dar niekada nematytoje lokacijoje. Teigiama, kad ši nauja lokacija gali būti Targaryen’ų šeimos protėvių sosto vieta, dar kitaip vadinama „Dragonstone“.

Anonse išvystame ir šaltą vėjo gūsį, kurį išleidžia Cercei, bei, be abejo, grėsmingąjį visų priešą – Nakties Karalių (angl. „Night Kingą“), kuris jau visiškai arti pagrindinių įvykių sūkurio. Septintasis sezonas startuoja šiais metais kiek vėliau nei įprastai – liepos 16-ąją ir jame išvysime tik septynias serijas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles