Jamesas Cameronas kitą savaitę pradės „Įsikūnijimo 2“ filmavimo darbus

Jamesas Cameronas kitą savaitę pradės „Įsikūnijimo 2“ filmavimo darbus

„Įsikūnijimas 2“ (angl. „Avatar 2“) po ilgų atidėliojimų pagaliau bus pradėtas filmuoti. Juostos, kuri puikuojasi pelningiausių visų laikų filmų viršūnėje, kūrimo darbai buvo atidėti jau 3 kartus, o kino teatrus ji turėjo pasiekti dar 2014 metais. Po visų šių įvykių dauguma filmo gerbėjų nebetikėjo, kad režisierius Jamesas Cameronas imsis „Įsikūnijimo“ sugrąžinimo į kino ekranus, bet remiantis oficialiu režisieriaus pranešimu – filmavimo darbai prasidės jau rugsėjo 25 dieną.

Savo džiugią naujieną J. Cameronas paskelbė vienoje filmo „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena“ (angl. „Terminator 2: Judgement Day“) peržiūroje. Filmų kūrėjas taip pat paskelbė, jog aktorė Linda Hamilton sugrįš į „Terminatoriaus“ tęsinį kartu su A. Schwarzeneggeriu.

Kita savaitė J. Cameronui nusimato ypač sunki. Vien „Įsikūnijimo 2“ filmavimu jis nežada apsiriboti ir, kaip teigęs anksčiau, jis vienu metu filmuos 2, 3, 4 ir 5 „Įsikūnijimo dalis“ (tiek tęsinių režisierius yra apsisprendęs sukurti). Kol kas yra planuojama visas tolimesnes 4 filmo dalis išleisti tokia tvarka: antroji dalis – 2020 metų gruodžio 18, trečioji dalis – 2021 gruodžio 17, ketvirtoji dalis – 2014 gruodžio 20 ir penktoji – 2025 gruodžio 19. Lyg to dar būtų mažai, J. Cameronas tuo laikotarpiu planuoja kurti ir „Terminatoriaus“ tęsinius.

Į „Įsikūnijimą 2“ žada sugrįžti aktoriai Samas Worthingtonas, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephenas Langas ir naujokai – Oona Chaplin bei Cliffas Curtisas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles