Apsukrieji magai grįžta filmo „Apgaulės meistrai 2“ anonse

2013 metais pasirodęs filmas „Apgaulės meistrai“ (angl. „Now You See Me“) tapo netikėtu hitu, uždirbusiu net 350 milijonų dolerių. Natūralu, kad anksčiau ar vėliau tokio sėkmingo filmo tęsinys turėjo pasirodyti, o dabar sulaukėme ir pirmojo jo anonso.

Kaip galima suprasti iš trumpos „Apgaulės meistrų 2“ ištraukos, žymieji magai-plėšikai sugrįžta prie senųjų savo triukų. Filmo tęsinys didžiausią dėmesį skirs į kalėjimą patekusio Artūro (akt. Michael Caine) sūnui Volteriui (akt. Daniel Radcliffe), siekiančio atkeršyti Keturiais raiteliais save vadinantiems magams, atidavusiems jo tėvą teisėsaugai.

Anonse dar kartą patvirtinama, kad tęsinys neatsisakys greito tempo, kuriuo pasižymėjo originalas. Humoras ir lengvas juostos tonas buvo pagrindiniai dalykai, pakerėję pirmąją dalį mačiusius žiūrovus. Didžiausios kritikos originale sulaukę magijos triukai, pasak tęsinio kūrėjų, šįkart bus dar įspūdingesni ir netrukdys siužeto supratimui. Jeigu tai išties yra tiesa, mūsų laukia dar vienas itin nuotaikingas filmas.

Jame be M. Caine‘o ir D. Radcliffe‘o taip pat vaidins Markas Ruffalo, Woody Harrelsonas, Lizzy Caplan, Jesse‘is Eisenbergas, Dave‘as Franco, Morganas Freemanas ir kiti. Filmo režisierius – Jon M. Chu.

„Apgaulės meistrai 2“ kino teatruose pasirodo 2016 metų birželio 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles