Naujieji „Vaiduoklių medžiotojai“ susilauks tęsinio

Naujieji „Vaiduoklių medžiotojai“ susilauks tęsinio

Tie, kurie troško naujosios „Vaiduoklių medžiotojų“ (angl. „Ghostbusters“) versijos žlugimo, turėtų nusivilti. Panašu, kad bus kuriamas dar vienas filmas.

Apie tai prabilo vienas iš „Sony“ studijos vadovų Rory Brueris, atsakingas už pasaulinį kompanijos filmų platinimą. Duodamas interviu tinklapiui „The Wrap“ jis kalbėjo ne tik apie tai, kad šiomis savaitėmis su „Vaiduoklių medžiotojų“ ženklu susipažins visiškai nauja karta, tačiau ir tai, jog ši franšizė dar neabejotinai bus tęsiama.

Kol kas ši žinia nėra oficiali ir abejoti „Vaiduoklių medžiotojų“ tęsiniu yra rimta priežastis. Anot įvairių skaičiavimų, filmas studijai kainavo apie 150 mln. dolerių. Praėjusį savaitgalį debiutavusi juosta JAV uždirbo daugiau nei 40 milijonų, kas tiek daug kainavusiam filmui yra išties menka suma. Filmas visame pasaulyje yra surinkęs apie 65 mln. dolerių, ir tokie skaičiai po pirmojo savaitgalio „Sony“ studijos neturėtų sužavėti.

Paulo Feigo režisuotas filmas iki šiol jau susidūrė su ne vienu sunkumu. Nuo pat tada, kai buvo paskelbta, jog legendinė 1984 m. pradėta franšizė bus tęsiama su moteriška vaiduoklių medžiotojų komanda, „Sony“ studijos projektas buvo atakuojamas dėl pagrindinių veikėjų lyties pakeitimo. P. Feigas, tiesa, sukūrė daugeliui kritikų ir žiūrovų patikusį filmą, dėl ko iš anksto projektui nesėkmės linkėję žmonės pastarosiomis dienomis maištavo internete ir užsiėmę beprasmiškų sąmokslo teorijų ieškojimu.

Kol kas nežinia, ar į „Vaiduoklių medžiotojų“ tęsinį sugrįžtų režisierius P. Feigas bei pagrindinis aktorių ketvertas (Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Leslie Jones ir Kate McKinnon), tačiau akivaizdu, kad po debiutinio savaitgalio tokia situacija tikrai neatmetama.

Lietuvos kino teatruose filmas pasirodys liepos 29 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles