Pirmasis filmo „Trigubas X: Ksanderio Keidžo sugrįžimas“ anonsas žada pasikeitusį pasaulį

Pirmasis filmo „Trigubas X: Ksanderio Keidžo sugrįžimas“ anonsas žada pasikeitusį pasaulį

Praėjo daugiau nei dešimtmetis nuo tada, kai paskutinį kartą Viną Dieselį matėme jo garsiojoje Ksanderio Keidžo rolėje „Trigubo X“ franšizėje. Dabar jis žada grįžti su trenksmu.

Šią savaitę pristatytas pirmasis „Trigubo X: Ksanderio Keidžo sugrįžimo“ (angl. „xXx: The Return of Xander Cage“) anonsas sufleruoja, kad V. Dieselio sugrįžimas bus įsimintinas. Tai kalbėdamas už kadro žada Samuelis L. Jacksonas, pasirodantis dar viename šimtamilijoniniame Holivudo filme. Jis mini tai, kad pasaulis pastaruoju metu pasikeitė drastiškai ir jam grasina jėgos, apie kurias anksčiau niekas nebūtų pagalvojęs. Susitvarkyti su jomis, anot jo, gali tik Ksanderis Keidžas.

Nauja „Trigubo X“ dalis buvo planuojama jau seniai ir nenuostabu, kad ji buvo sukurta paties tęsinių ir perdirbinių kūrimo įkarščio metu. Tiesa, kol kas neaišku, ar pagrįstai tikimasi, jog filmas pasirodys sėkmingai – net jeigu pirmoji „Trigubo X“ dalis buvo finansiškai sėkminga, uždirbusi 270 mln. dolerių, antroji dalis, pasirodžiusi 2005 metais, uždirbo vos 70 mln. ir atnešė didelius nuostolius. Joje V. Dieselis jau nepasirodė.

Filme be V. Dieselio ir S.L. Jacksono taip pat pasirodys Donnie Yen, Nina Dobrev, Ruby Rose, Tony Collette ir daugelis kitų. Režisierius – D.J. Caruso.

„Trigubas X: Ksanderio Keidžo“ sugrįžimas kino teatruose pasirodys 2017 m. sausį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles