„ZIP FM Kino naktis“ grąžina naktinėjimą kine

„ZIP FM Kino naktis“ grąžina naktinėjimą kine

Spalio 9 dieną Prekybos ir pramogų Centre „OZAS“ įsikūrusiame kino teatre „Multikino“ įvyks ilgai laukta „ZIP FM Kino Naktis“, kuri žiūrovams pristatoma jau nebe pirmus metus. Paskutinį kartą, kino aistruoliai galėjo mėgautis naktiniais seansais beveik metus. Tai taip pat bus jau antrasis „ZIP FM“ kino naktinėjimas.

22 valandą prasidedančiame kino maratone, kuris truks iki pat paryčių, šį kartą žiūrovams bus parodyta dešimt filmų. Kino mėgėjai galės rinktis iš geriausių šių metų fantastinių filmų, džiaugtis galės ir adrenalino mėgėjai, ir šnipų temos gerbėjai, galima bus ir į akis paganyti į raumeningus kūnus, ir pasijuokti.

Bilietų kaina nepakito, tik dabar ji eurais – vieno (trims bet kokiems filmams skirto) bilieto kaina – 6,5 euro. Renginys skirtas asmenims, sulaukusiems 18 metų.

BuvauKine.LT komanda su malonumu pristato kiekvieną būsimos kino nakties juostą ir sudaro asmeninį filmų topą, kurių nedera praleisti.

1. „Pašėlęs Maksas: Įtūžio kelias“ („Mad Max: Fury Road“) – fantastinis veiksmo trileris

MadMaxFuryRoad_B1_LT_PreviewPats įspūdingiausias ir be abejonės ateityje kultiniu tapsiantis Makso Rokatanskio nuotykis dykumos keliuose kovojant su priešiškai nusiteikusia barbarų minia, kuriame be tikroviškų specialiųjų efektų, stulbinančios gamtos vaizdų, nenuilstančio pamišėliško veiksmo, įsimintinos muzikos ir kietai atrodančių veikėjų, gauname įdomiai ir iš naujo perteiktą pasakojimą apie postapokaliptinio pasaulio nelaisvėje atsidūrusi karį.“ – Dario V.

1 salė – 1.00
5 salė – 22.45, 3.45

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

2. „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“) – fantastinis veiksmo filmas.

Avengers2_B1Tai pats prabangiausiais ir daugiausiai veiksmo iš visų „Marvel“ studijos iki šiol pasirodžiusių filmų turintis superherojų epas, kuriame žiūrovai išvys tikroviškai ir labai įspūdingai atrodančių specialiųjų efektų lietų, įnirtingas kovas, charizmatiškus personažus ir gerai apgalvotą istoriją, sugebančią puikiai apibendrinti visą antrąją „Keršytojų“ fazę.“ – Dario V.

1 salė – 22.00, 3.30

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

3. „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman. Secret Service“) – veiksmo ir nuotykių komedija.

Kingsman_B1Tai labai kruvinas, meistriškai pateikto juodojo humoro brutalaus veiksmo trileris, kuris savo išradingumu nenusileidžia geriausiems šnipų temos darbams. Ši Marko Millaro grafinės novelės ekranizacija tampa ne tik geriausiu režisieriaus Matthew Vaughno karjeros filmu, tačiau ir geriausiu suaugusiems skirtu filmu, paremtu komiksais. Jis spinduliuoja stilingai pateiktų pagrindiniu veikėjų šarmu, nuostabiomis dvikovomis ir pašėlusiu veiksmu, puikiu kameros darbu, juostos dailininko sukurta scenografija, įtikinama vaidyba ir nebanaliomis kraujo perpildytomis skerdynių scenomis, suteikiančiomis adrenalino nuo kiekvieno pamatyto įtemptai vystomos siužetinės linijos kadro.“ – Dario V.

7 salė – 1.05, 3.40

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

4. „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ (angl. „Man from U.N.C.L.E.“) – veiksmo ir nuotykių komedija

Šnipas iš UNCLE LT plakatasDar vienas kokybiškai sukurtas kultinio britų režisieriaus G. Ritchie‘io filmas, kuris ne tik apčiuopia jo ankstesnių ir naujausių filmų stilių, bet kartu ir įneša naujų vėjų į kino kūrėjų kūrybą. Juosta taip pat žavi savo preciziškai atkurta septintojo dešimtmečio pradžios atmosfera, žmonių gyvenimo būdo pateikimu, madomis ir itin stilingai perteiktu veiksmu, kuris besitęsia nuo pradžios iki pat šios nuotaikingos ir puikaus humoro nestokojančios, intelektualios šnipų temos juostos finalo.“ – Dario V.

5 salė – 1.20
6 salė – 3.30

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

5. „Terminatorius: Genisys“ (angl. „Terminator: Genisys“) – fantastinis veiksmo filmas

Terminator_B1Tai naujajai žiūrovų kartai perpasakotas žymusis Jameso Camerono kūrinys, kuriame galime įžvelgti potencialą būsimiems tęsiniams. Nors juosta nespinduliuoja tokiu pat brutalumu ir neskleidžia tokios niūrios atmosferos kaip pirmtakai, tačiau ji sugeba sukelti nostalgijos kupinų jausmų tiek bežiūrint į pasenusį, bet vis dar veikiantį Arnoldą Schwarzeneggerį, tiek ir vėl besiklausant jo paties ištariamų legendinių frazių. Be to, atmetus sentimentus, prie ekrano prikausto įtemptos veiksmo scenos, kokybiški specialieji efektai ir galingi „senajai mokyklai“ būdingi sprogimai.“ – Dario V.

2 salė – 22.10, 1.10

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

6. „Greiti ir įsiutę 7“ (angl. „Furious 7“) – veiksmo trileris

furious7_posterTai pats efektingiausias ir geriausiai pateiktas visos keturiolika metų besitęsiančios franšizės filmas. Jame be raumeningų plikų vyrukų, stulbinančiai gražių automobilių ir užburiančių moterų kūnų atsiranda vietos ir gerai vystomai istorijai, kurią pagardina pamilti herojai, nenuilstantis vietoje veiksmas, išradingi triukai ir atmintis apie Paulą Walkerį.“ – Dario V.

3 salė – 22.30, 3.40

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

7. „Neįmanoma misija. Slaptoji tauta“ (angl. „Mission Impossible. Rogue Nation“) – veiksmo ir nuotykių trileris.

Mission-Impossible-Rogue-Nation-posterTai dar vienas puikus tęsinio pavyzdys, kai jau penktasis serijos filmas lenkia pirmuosius ne tik savo veiksmo perteikimo kokybe ar patraukliais siužetiniais vingiais, bet ir galiausiai vertais priešais, kurių mes laukėme beveik dvidešimt metų nuo pirmojo filmo pasirodymo. Puikūs veikėjai, nenuilstantis vietoje veiksmas, nauji ir žymiai pavojingesni triukai, atlikti paties Tomo Cruise‘o – tai tik maža dalis to, ką mums siūlo naujausias Itano Hanto ir jo komandos pasivažinėjimas gelbstint ne tik savo kailį, bet ir saugant pasaulį nuo dar nematyto priešo.“ – Dario V.

2 salė – 3.45
3 salė – 1.15

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

8. „Hitmanas. Agentas 47“ (angl. „Hitman. Agent 47“) – veiksmo trileris

Hitman47_B1Hitmanas. Agentas 47“ yra bent dešimt kartų už ankstesnę versiją geresnis kompiuterinio žaidimo perkėlimas į didžiuosius ekranus. Jame netrūksta gero veiksmo, iš žaidimo perimtų tylaus ir slapto žudymo principų, įspūdingų atvirų kovų scenų ir kitų elementų, perimtų iš žaidimo. Tuo tarpu filmui trūksta elementarios istorijos, kuri būtų įdomi nuo pradžios iki pabaigos. Juostoje pilna prieštaravimų sau, keistų sprendimų ir banalių dialogų. Nepaisant visko – tai puikus vasarą užbaigiantis veiksmo filmas, kuris, jei per daug nesigilinant į turinį, turėtų džiuginti visus adrenalino fanus ir net kiek pamaloninti kompiuterinio žaidimo gerbėjus. Bent atpirkti ankstesnio filmo padarytas nuodėmes.“ – Vainius E.

6 salė – 23.00, 1.15

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

9. „Tedis 2“ (angl. „Ted 2“) – komedija

Ted2_300x250Režisierius dažnai rinkosi paprasčiausius ir istorijos, ir juokingų scenų pasakojimo metodus, tačiau didžiąją dalį laiko jie veikė tikrai solidžiai. Pažvelgus iš toliau, „Tedis 2“ atrodo labiau kaip atskirų juokingų scenų kratinys nei solidi istorija, kur siužetas duoda tik paprastą pretekstą rodyti vis absurdiškesnius dalykus. Visų svarbiausia, tiesa, kad filmo centre vis dar išliko pagrindinių veikėjų dueto draugystė, kuri atrodo nuoširdžiai ir natūraliai, kas nėra įprasta tokio tipo filmams. Galiausiai net ir didžiausios filmo klaidos kyla dėl to, kad S. MacFarlane‘as siekė sukurti stambesnį ir daugiau užgriebiantį sėkmingo filmo tęsinį, kas ne visuomet sekėsi, tačiau rimtesnės pastangos komedijų tęsiniams yra nebūdinga, o „Tedis 2“ pasižymi būtent tuo ir savo pirmtakui gėdos nepadaro.“ – Mykolas K.

4 salė – 3.40
7 salė – 22.50

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

10. „Magiškasis Maikas XXL“ (angl. „Magic Mike XXL“) – Muzikinė komiška dramaMagiškasis Maikas XXL LT plakatas

Magiškasis Maikas XXL“ nėra tas filmas, kokio galima tikėtis po pirmosios juostos ar visų anonsų. Tai yra būtent tokia juosta, kokios visi tikėjosi prieš pirmojo filmo pasirodymą. Nieko ypatingo neparodantis, banalus, greit pabostantis ir jokios minties neturintis filmas, kuris kas kelias minutes bando apakinti krūva blizgančių raumenų. Techniškai stiprus, bet meniškai absoliučiai nulinis darbas. Tiesa, filmas tiks tiems, kurie atėjo pažiūrėt būtent gražių bernaičių, raitančių užpakalius ir įtempinėjančių presą kas kelias sekundes, nes sugebėjus nueiti į seansą be visiškai jokio nusistatymo tai gali būti gana neblogas pramoginis filmas“ – Vainius E.

4 salė – 22.30, 1.05

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

BuvauKine.LT komandos Top 5 atrodo taip:

1. „Pašėlęs Maksas: Įtūžio kelias“ – vienareikšmiškai geriausias šių metų filmas, kurį privalu pažiūrėti kine.
2. „Keršytojai. Altrono amžius“ – dar viena puiki „Marvel“ komiksų ekranizacija, kuriuos nevalia praleisti.
3. „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ – stilinga, žaisminga, labai kruvina netradicinio komikso ekranizacija, kuri stebina net ir kelis kart ją mačiusius. Labai gero veiksmo ir šarmingo britiško humoro užtaisas, kuris reikalingas kiekvienam kino gerbėjui.
4. „Greiti ir įsiutę 7“ – tikra adrenalino bomba, kuri savo veiksmą laiko nuo pirmos iki paskutinės sekundės.
5. „Misija neįmanoma. Slaptoji tauta“ – fantastiškas tęsinys, kurio metu galėsime dar karta pasidžiaugti žadą atimančiais Tomo Cruise’o kaskadiniais triukais ir ypatingai gerai sudėliotomis veiksmo scenomis, papildytomis šmaikščiu humoru.

Visą šį gėrį bus galima pamatyti jau spalio 9 dieną ir tik kino centre „Multikino“.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. ernis / 2015 spalio 4

    O pvz. Kaune ar kituose miestuose nepaeina?

  2. Vainius Eiva / 2015 spalio 4

    Čia jau ne nuo mūsų priklauso. Mes tik rašom.