Paulas Greengrassas kurs filmą apie Berlyno sieną

Paulas Greengrassas kurs filmą apie Berlyno sieną

Režisierius Paulas Greengrassas šiuo metu yra ne tik labai geidžiamas, bet ir be galo užimtas kino kūrėjas. Šiuo metu jis yra prisiėmęs tiek daug projektų, kad darosi sunku susigaudyti, kuriuos filmus jis kuria. Kad tai būtų padaryti dar sunkiau, pasklido žinia, jog režisierius sutiko kurti dar vieną juostą, kuri vadinsi „Tuneliai“ (angl. „The Tunnels“).

Kino studija „FilmNation Entertainment“ visai neseniai įsigijo teises į Grego Mitchello knygos ekranizavimą, kuriant istorinę dramą apie Berlyno sieną. Juostoje bus pasakojama dar negirdėta tikra istorija apie grupelę Vakarų Vokietijos gyventojų, bandžiusių susigrąžinti savo artimuosius ir mylimuosius iš Rytų Berlyno, o jiems padėjo amerikiečių naujienų kanalo žurnalistai.

Kaip praneša portalas „Variety“, filmą prodiusuos „Išeities kodo“ (angl. „Source Code“) prodiuseris Markas Gordonas. „Mudu su Paulu jau kurį laiką ieškojome projekto, kurį galėtume kurti kartu. Mus abu žavi istorijos, susijusios su Berlyno siena. Nors siena griuvo dar 1989-aisiais, jos padariniai jaučiami dar ir dabar. Džiaugiamės, kad galėsime dirbti su „FilmNation“ ir šią tikrai emocingą istoriją perkelti į didžiuosius ekranus“, – teigė juostos prodiuseris M. Gordonas.

Dar visai neseniai pranešėme, kad režisierius P. Greengrassas planuoja dar kartą susivienyti su Mattu Damonu ir kurti naują filmą apie agentą Džeisoną Borną. Jis taip pat planuoja kurti filmą apie 1996-ųjų Olimpines žaidynes ir jose dalyvavusį žvaigždę atletą, vėliau apkaltintą terorizmu.

Bet kokiu atveju, nė vienas anksčiau minėtas filmas, kaip ir „Tuneliai“ dar neturi jokių oficialių premjerų ar filmavimo pradžios datų, tad reikia laukti, kada visa informacija bus paskelbta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles