Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (10.24 – 10.26)

Atėjus spalio mėnesio pabaigai, situacija pasaulio kino rinkoje nesikeičia. Senbuviai ir toliau demonstruoja savo pranašumą, tačiau ir jie sugeba nustebinti tam tikrais atvejais sumušdami tai vieną, tai kitą rekordą bei pagerindami savo rezultatus bendroje 2014 metų įskaitoje. Praėjusio savaitgalio pasaulio filmų Top 10 atrodo taip:

„Anabelė“ (angl. „Annabelle“) – kelias savaitės iš eilės pelningiausių filmų penketuke buvusi siaubo juosta apie lėlės prakeiksmą užkariauja pasaulio kino rinkas ir atsiduria pirmoje vietoje. Siaubo filmui į lyderio poziciją padeda užkopti premjera Meksikoje, kur filmas užsidirba neregėtus 11,7 milijonų dolerių per premjerinį savaitgalį. Įdomiausia, jog tai visų laikų geriausias startas Meksikoje bet kuriam siaubo žanro filmui ir stipriausias 2D filmų startas 2014 metais. Bendrai, naujausias Jameso Wano prodiuserinis projektas šį savaitgalį iš 62 šalių uždirbo 26,5 milijonus dolerių. Juosta perkopė 100 milijonų pasaulinių ir 200 mln. bendrų pajamų ribą įskaitant JAV. Šiuo metu filmas savo sąskaitoje jau turi 206,2 milijonus dolerių.

„Liusi“ (angl. „Lucy“) – neregėtos sėkmės sulaukęs naujausias režisieriaus Luco Bessono filmas su Scarlett Johansson pagrindiniame vaidmenyje ir vėl atsidūrė lyderių pozicijose. Įtemptas veiksmo trileris šį kartą užkariavo Kinijos publiką, kuri per premjerinį savaitgalį sunešė 19 milijonų dolerių. Bendrai, filmas šiuo metu jau turi 434 mln. bendrų pajamų. Su tokiu galingu startu Kinijoje, filmas be problemų perkops 450 mln. barjerą jau ateinantį savaitgalį.

„Dingusi“ (angl. „Gone Girl“) – 18,4 mln. dolerių į savo sąskaitą padeda Davido Fincherio režisuotas projektas, sukurtas pagal žinomą Gillian Flynn knygą. Filmas peržengė 100 mln. dolerių pasaulinių pajamų ribą ir šiuo metu gali pasigirti solidžiu 242 mln. dolerių uždarbiu. Filmo dar laukia 5 svarbios kino rinkos, todėl galima teigti, jog juosta gali uždirbti ir 300 milijonus dolerių.

„Drakula. Pradžia“ (angl. „Dracula Untold“) – papildomi 14,7 milijonai dolerių iš 7400 ekranų 59 šalyse papildė naująją Transilvanijos siaubo viziją. Šį kartą juostą vainikavo keturios premjeros, tarp kurių Brazilija ir Ispanija. Bendrai, juostos sąskaitoje dabar 166 mln. dolerių. Jeigu pasiseks, filmas galbūt pasieks ir 200 mln. dolerių pajamų ribą.

„Bėgantis labirintu“ (angl. „The Maze Runner“) – paauglių auditorijai skirtas hitas praėjusį savaitgalį sugebėjo dar labiau priartėti prie 300 mln. dolerių. Filmas užsidirbo 12,6 mln. ir dabar jau turi 273,2 mln. savo sąskaitoje. Šį savaitgalį juosta startuoja Kinijoje, todėl numanoma, jog ateinantį pirmadienį, filmas jau bus peržengęs šį studijai „20 Century Fox“ svarbų barjerą.

„Heraklis“ (angl. „Hercules“) – ne tokio starto studija „Paramount“ tikėjosi Kinijoje. Per premjerinį savaitgalį, graikų mitologijos motyvais paremtas filmas su Dwayne‘u Johnsonu užsidirbo 7,2 milijonus. Filmas startavo ir Japonijoje, kur juostai pasisekė papildyti savo pasiekimus 3,7 milijonais dolerių. Bendrai, iš 3 šalių, filmas užsidirbo 11,3 mln. dolerių ir privedė iki 238,1 mln. dolerių pajamų.

„Įniršis“ (angl. „Fury“) – 11,2 mln. dolerių per premjerinį savaitgalį pasaulyje gali pasigirti naujausias karinis epas su Bradu Pittu pagrindiniame vaidmenyje. Ne itin džiuginantys skaičiais iš 42 rodomų šalių. Kitą savaitę filmas startuoja Rusijoje, kur jam žadamas gana didelis pasisiekimas.

„Vėžliukai nindzės“ (angl. „Teenage Mutant Ninja Turtles“) – praėjęs savaitgalis naujajai „Vežliukų“ ekranizacijai leido užsidirbti 10,8 mln. dolerių iš 32 rodomų teritorijų ir kartu perkopti 200 mln. dolerių pasaulinių pajamų ribą. Šiuo metu studija skaičiuoja 392 mln. dolerių bendrų pajamų pelną. Ateinantį savaitgalį filmas pasieks Kiniją, kur jam žadamos gana geros pajamos.

„Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) – 10,3 mln. dolerių papildė paskutiniojo studijos „Marvel“ filmo sąskaitą. Juosta sugebėjo tapti pačia pelningiausia 2014 metų komiksų ekranizacija ir atsidurti trečioje vietoje tarp pelningiausių metų projektų. Šis pasiekimas bus pagerintas, nes jau kitą savaitę filmas aplenks kitą studijos „Disney“ projektą – „Piktadarės istorija“ (angl. „Maleficent“). Šiuo metu filmo pasiekimas – 752,6 mln. dolerių, iš kurių net 84 milijonus sukrovė Kinija.

„Gyvenimo knyga“ (angl. „The Book of Life“) – naujausias studijos „20 Century Fox“ animacinis projektas užsidirbo 7,8 mln. dolerių. Bendrai, filmukas savo sąskaitoje turi jau 49 mln. dolerių. Jo laukia dar 36 premjeros visame pasaulyje, todėl kūrėjai neturėtų pernelyg jaudintis dėl tokio kuklaus filmo starto per pirmasias dvi rodymo savaites.

Šią savaitę pasirodys pirmosios animacinio filmuko „Galingasis 6“ (angl. „Big Hero 6“) premjeros, kuris, kaip pranašaujama, ir gali tapti savaitgalio nugalėtoju. Taip pat laukia ir daugelis kitų premjerų, kurios irgi bandys pasipriešinti gerus pinigus renkantiems topo senbuviams.

Šaltinis: boxoffice.com

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles