Studija „Marvel“ surado Daktarą Streindžą

Studija „Marvel“ surado Daktarą Streindžą

Naujausią studijos „Marvel“ projektą „Daktaras Streindžas“, kuris patenka į trečiąją „Keršytojų“ fazę, pasiekė džiugios žinios. Pagaliau surastas pagrindinio vaidmens atlikėjas – tai britų aktorius Benedictas Cumberbatchas, visiems puikiai žinomas iš neregėto populiarumo sulaukusio detektyvinio serialo „Šerlokas“. Jame aktorius atlieka legendinio detektyvo Šerloko Holmso vaidmenį.

Anksčiau „Daktaro Streindžo“ pagrindinį vaidmenį atlikti buvo kviečiamas charizmatiškasis, tačiau visiškai neadekvačiai besielgiantis aktorius Joaquinas Phoenixas, su kuriuo studijai ateityje būtų kilę nesklandumų. Jis, galiausiai, atsisakė vaidmens. Nors neskelbiama, kodėl aktorius nepanoro suvaidinti žymiojo „Marvel“ visatos herojaus, tačiau akivaizdu, kad jis tiesiog nepanoro ilgalaikės sutarties ir prisirišimo prie to paties personažo. Kandidatais rolei buvo laikomi ir Tomas Hardy‘is bei Ewanas McGregoras.

Filmavimo darbai turi prasidėti jau kitų metų pavasarį, o filmo premjera numatyta 2016 metų rudenį. Juostą režisuos „Grėsmingo“ režisierius Scottas Derricsonas, kuris jau turi rankose pilnutėlį filmo scenarijų ir teigia, jog tai bus vienas įdomiausių komiksinių filmų per daugelį metų. Juosta nukels žiūrovus į pačią herojaus istorijos pradži, kai jis pirmą kartą pasirodė plačiai publikai 1963 metais. Būtent pirmieji komiksai ir tapo pamatu būsimo filmo scenarijui.

Daktaras Streindžas „Marvel“ komiksuose pristatomas kaip buvęs neurochirurgas, kuris sunkios avarijos metu sužaloja savo rankas, o tai sužlugdo jo medicininę karjerą. Atsigavęs po katastrofos jis iškeliaują į ilgą kelionę po įvairiausius pasaulio kraštelius, siekdamas įgyti magijos žinių. Galiausiai jis tampa pačiu galingiausiu Žemės burtininku.

Aktorius B. Cumberbatchas gruodį pasirodys didžiuosiuose kino ekranuose finalinėje „Hobito“ (angl. Hobbit: The Battle of Five Armies“) dalyje ir biografinėje dramoje „Žaidimas su imitacija“ (angl. „The Imitation Games“) apie genialųjį II Pasaulinio karo mokslininką Alaną Turingą. Už pastarąjį filmą jam pranašaujamas Oskaras ir daugybė kitų prestižinių apdovanojimų.

„Daktaro Streindžo“ premjera numatoma 2016 m. lapkričio 4 diena.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles