„Deadpool 2“ režisierius veda derybas dėl „Greiti ir įsiutę“ šalutinio projekto

„Deadpool 2“ režisierius veda derybas dėl „Greiti ir įsiutę“ šalutinio projekto

„Greiti ir įsiutę“ (angl. „Fast and Furious“) serijos pradžia buvo gan kukli – 2001 metais išleistoji pirma dalis buvo sėkminga, tačiau niekas negalėjo numatyti, kad tai taps penkta pelningiausia visų laikų filmų serija, o dabar po aštuntosios dalies pagaliau pamatysime projektą su šalutiniais serijos personažais.

Dwayne’as Johnson’as prisijungė prie serijos penktajame filme kaip seržantas Hobbs’as, o Jason’as Statham’as pasirodė kaip Deckard’as Shaw’as septintajame filme. Abu personažai greitai tapo fanų favoritais ir dabar jie abu užims pagrindines pozicijas šalutiniame projekte „Hobbs’as ir Shaw’as“ (angl. „Hobbs and Shaw“). Pagrindinis kandidatas tapti šio filmo režisieriumi yra mistinio veiksmo trilerio „Atominė blondinė“ (angl. „Atomic Blonde“) ir artėjančios veiksmo ir nuotykių komedijos „Deadpool 2“ kūrėjas David’as Leitch’as. Dar sklinda gandai, kad filme pasirodys prieš tai su D. Leitch’tu dirbusi ir „Greiti ir įsiutę 8“ (angl. „The Fate of the Furious“) pagrindinės piktadarės vaidmenį atlikusi Charlize Theron.

Šios žinios mums parodo, kad „Paramount“ nesiruošia sustabdyti šios filmų serijos ir galime tikėtis dar ne vieno šalutinio projekto su šiais personažais. Tai taip pat byloja, kad studija pasitiki Leicht’u ir jo vizija, kas turėtų nuraminti artėjančio „Deadpool 2“ gerbėjus. „Hobbs’as ir Shaw’as“ pasirodys kino teatruose 2019 metų liepos 26 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles