Paaiškėjo antrojo „Legiono“ sezono data

Paaiškėjo antrojo „Legiono“ sezono data

„Legionas“ (angl. „Legion“) pasakoja istoriją apie vaikiną – Deividą Halerį, kuris laikomas šizofreniku ir gydomas atitinkamoje įstaigoje. Jam jau apie 30 metų, o visą gyvenimą, pradedant vaikyste, jis praleidžia gydymo įstaigose, todėl veikiamas vaistų, gydymo metodų ir aplinkos vaikinas ir pats lengvai patiki, kad sunkiai serga. Tačiau vieną dieną jo gyvenime atsiranda kita pacientė, kuriai vaikinas nelieka abejingas, ir be viso to pradeda ryškėti, jog minėti vaikino negalavimai nėra tai, kas atrodė iš pirmo žvilgsnio. Ar tariama šizofrenija iš tiesų gali būti neeilinių gabumų išraiška? Sužinosite pažiūrėję pirmąjį serialo sezoną.

Kol mėgausitės gerbėjų pripažintu televizijos serialu, paremtu „Marvel“ komiksais, ne pro šalį būtų ir įsidėmėti datą, kuomet pasirodys antrasis serialo sezonas –  balandžio 3 dieną. Laiko laukti liko tikrai nedaug, tad norint suspėti su naujais įvykiais teks pasiskubinti.

Priminsiu, jog prie serialo kūrimo ir toliau dirbs Noah‘as Hawley‘ius ir John‘as Cameron‘as, kurie prisidėjo ir prie kito kritikų pripažinto bei apdovanoto serialo – „Fargo“. Taip pat nesikeis ir serialą prodiusuojančios kompanijos – „FX Productions“ ir „Marvel Television“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles