Prie „Nuostabiojo septyneto“ prisijungė Kalas Drogas ir naujasis terminatorius

Prie „Nuostabiojo septyneto“ prisijungė Kalas Drogas ir naujasis terminatorius

Kino studija „MGM“ paskelbė dar daugiau naujienų su jų naujausiu filmu „Nuostabusis septynetas“ (angl. „Magnificent Seven“). Studija paskelbė, kad prie filmo gretų prisijungia dar du aktoriai. Pirmasis – „Konano barbaro“ (angl. „Conan the Barbarian“) ir pirmojo „Sostų žaidimo“ (angl. „Game of Thrones“) sezono žvaigždė Jasonas Momoa. Antrasis aktorius – Byung-hun Lee, žinomas iš „Eilinio Džo: keršto“ (angl. „G. I. Joe: Retaliation“).

Šie du aktoriai prisijungs jau prie anksčiau prie režisieriaus Antoine Fuqua kuruojamo filmo prisidėjusių Denzelio Washingtono, Chriso Pratto, Ethano Hawke‘o, Wagnerio Moura ir aktorės Halley Bennett. Pasak portalo „Comingsoon.net“ šaltinių, Jasonas Momoa atliks antagonisto vaidmenį.

„Nuostabusis septynetas“ yra klasikinio 1960-ųjų vesterno perdirbinys. Klasikinėje versijoje grupė pašaudyti mėgstančių vyrų gynė vieną Meksikos kaimelį. Tada filmas buvo prikimštas tuometinių žvaigždžių. Vaidmenis jame sukūrė Steve‘as McQueenas, Charlesas Bronsonas, Robertas Vaughnas ir Eli Wallachas. Tačiau net ir tas filmas nebuvo originalas. Vesternas buvo taip pat perdirbinys, sukurtas pagal Akira‘os Kurasawa‘os klasikinį filmą „Septyni samurajai“ (angl. „Seven Samurai“).

Jasonas Momoa labai dažnai kino ekranuose nepasirodo, tačiau jau greitai galėsime jį išvysti „DC“ komiksų visatoje. Jis vaidins vieną „DC“ veikėją Akvameną. Ir nors internete iš šio veikėjo tyčiojamasi, pirmasis vaizdas atrodo visiškai kitoks, nei buvo galima tikėtis. Kitaip tariant, pirmasis veikėjo plakatas atrodo labai įdomiai ir, galima sakyti, net labai gerai.

Byung-hun Lee taip pat nėra labai dažnas svečias kino ekranuose, bet jį kine galėsime išvysti dar greičiau – jau netrukus kino teatrus pasieksiančiame „Terminatoriuje: Genizėje“ (angl. „Terminator: Genisys“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles