„Nežmonės“ – naujausia „Marvel“ visatos superherojų grupė

„Nežmonės“ – naujausia „Marvel“ visatos superherojų grupė

Specialusis kino studijos „Marvel“ renginys nepraėjo ir be naujo veikėjų grupės filmo pristatymo. Šįkart naujas filmas bus „Nežmonės“ (angl. „Inhumans“), kurie papildys jau ir taip smarkiai išsiplėtusią ir nuolat didėjančią „Marvel“ visatą. Galima pastebėti tendenciją, kad studija su kiekviena nauja faze pristato naują grupę. Antrojoje buvo „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“), o dabar – dar viena ateivių rasė.

„Nežmonių“ komiksai buvo sukurti paties Stano Lee ir Jacko Kirby‘io, o pirmą kartą jie pasirodė panašiu metu, kaip ir „Fantastiškas ketvertas“ (angl. „Fantastic Four“). Nežmonės yra superžmonių rasė, kurią sukūrė Kry rasė. Tie patys Kry, iš kurių buvo kilęs vienas pagrindinių Galaktikos sergėtojų priešų Ronanas.

Labai tikėtina, kad „Galaktikos sergėtojų“ sėkmė gali paveikti ir „Nežmonių“ istoriją. Gali būti, kad naujuosius veikėjus bus siekiama pateikti panašiu, humoristiniu būdu. Tik šių veikėjų atsiradimo istorija greičiausiai būtų karo tarp Kry ir Nova Korpuso padarinys.

Dauguma Nežmonių istorijų komiksuose sukasi apie karališkąją šeimą Juodajį Žaibą ir Medūzą, karalių ir karalienę. Jų galias suaktyvino Terigeno miglos, o pagal dabar „Marvel“ visatoje vykstančius įvykius Niujorke buvo susprogdinta Terigeno bomba, taip sukūrusi daug Nežmonių.

Istorija taip pat persipina ir su „Marvel“ televizijos serialu „Agentūra S.K.Y.D.A.S.“. Negyvas, mėlynos spalvos ateivis, padėjęs išgydyti žaizdas agentui Koulsonui ir Skai, leido komiksų gerbėjams suvokti, kad šiedu po išgydymo pataps Nežmonėmis. Dar buvo kilusi idėja, kad Skai jau nuo pat pradžių buvo Kry arba Nežmonių rasės atstovė. Taip pat manoma, kad seriale matytas Obeliskas yra Terigeno kristalas.

Anksčiau jokių filmų, išskyrus trumpą animacinį filmą, apie Nežmones nebuvo sukurta. Na, o filmas „Nežmonės“ pasaulio kino teatrus pasieks 2018 metų lapkričio 2 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles