Surado pirmosios „Tamsiojo bokšto“ dalies režisierių

Surado pirmosios „Tamsiojo bokšto“ dalies režisierių

Daugybę metų Holivude bandoma adaptuoti Stepheno Kingo knygų serija „Tamsusis bokštas“ (angl. „The Dark Tower“) mažais žingsneliais juda į priekį. „Sony“ studija, kaip skelbia „Deadline“, jau surado potencialų pirmojo „Tamsiojo bokšto“ filmo režisierių. Juo turėtų tapti danas Nikolajus Arcelis.

Nors į iš Europos kilusius režisierius Holivude vis dar yra žiūrima ne itin palankiai, N. Arcelis yra užsitarnavęs solidžią reputaciją. Kino pasaulyje jis ryškiai atsiskleidė kaip švedų kurto filmo „Mergina su drakono tatuiruote“ (angl. „The Girl With the Dragon Tattoo“) scenaristas. Vėliau jis išgarsėjo kaip filmo „Karališkas romanas“ (angl. „A Royal Affair“) režisierius. Šis filmas su aktoriumi Madsu Mikkelsenu priešaky buvo nominuotas Oskaruose kaip geriausias užsienio kalbos filmas.

Šiuo metu N. Arcelis yra tikrai užimtas – jis ruošiasi adaptuoti Dono Winslow bestselerį „Šuns galia“ (angl. „The Power of the Dog“) ir autorės Daphne Du Maurier romaną „Rebeka“ (angl. „Rebecca“), todėl nenuostabu, kad jis yra pasirinktas dar vienos knygos adaptacijai. Juolab kad N. Arcelis yra pasižymėjęs kaip tikras S. Kingo fanas, išmokęs anglų kalbą vien dėl šio autoriaus darbų.

„Deadline“ pažymi, kad tai nėra oficiali naujiena ir „Sony“ su režisieriumi dar nepasirašė kontrakto, tačiau darbai dėl „Tamsiojo bokšto“ knygų ekranizavimo tikrai vyksta. Ilgai į visas puses mėtytas projektas, iš pradžių atsidūręs „Universal“ studijoje, subyra prieš pat jo filmavimo pradžią, bet dabartinės „Sony“ ambicijos (studija kartu nori kurti ir serialą pagal šias knygas) nuteikia optimistiškai.

Kol kas neaišku, kada fantastiką, vesternus ir begalę kitų žanrų įtraukiančių knygų ekranizacija pasirodys kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles