„Kalėjimo bėgliai“ gali grįžti į televiziją

„Kalėjimo bėgliai“ gali grįžti į televiziją

Prieš kelis metus pasibaigęs ir Lietuvos bei viso pasaulio žiūrovus sužavėjęs serialas „Kalėjimo bėgliai“ (angl. „Prison Break“) taps dar vienu iš mirties prikeltu serialu. Pradėjo sklisti kalbos, kad serialas sugrįš vienam sutrumpintam sezonui.

„TV Line“ sužinojo, kad „Fox“ kanalas, 2005-09 metais rodęs šį serialą, rimtai svarsto galimybę sukurti dar kelias jo serijas. „Fox“ turi patirties su tokio pobūdžio projektais – serialas „24 valandos“ praėjusių metų vasarą sugrįžo dvylikai serijų, o legendiniai „X-failai“ (angl. „The X-Files“) ruošiasi sugrįžimui 2016 metais. Apie „Kalėjimo bėglių“ sugrįžimą dar nėra jokios oficialios informacijos, tačiau serialo prikėlimas yra tikėtinas.

Juolab kad serialo kūrybinė grupė tokiam pasiūlymui yra tikrai atvira. Pagrindinį veikėją Maiklą seriale įkūnijęs Wentworthas Milleris ne viename interviu yra prasitaręs, kad ragina savo buvusius kolegas prikelti šį serialą, nors jokių realių planų tam dar nėra. „Kalėjimo bėglius“ kūręs scenaristas Paulas Scheuringas serialo sugrįžimo galimybės taip pat neatmeta.

Primename, kad „Kalėjimo bėgliai“ buvo keturis sezonus rodytas serialas, pasakojęs apie du į bėdą patekusius brolius. Vienam jų buvo paskirta mirties bausmė už nusikaltimą, kurio jis nepadarė, o kitas sugalvojo tobulą planą, kaip iš ten išgelbėti savo brolį.

Pastaruoju metu pagrindinius „Kalėjimo bėglių“ aktorius W. Millerį ir Dominicą Purcellį buvo galima pamatyti seriale „Žaibas“ (angl. „The Flash“). Tuos pačius veikėjus nuo kitų metų jie įkūnys ir seriale „Rytojaus legendos“ (angl. „DC‘s Legends of Tomorrow“).

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Igor / 2015 birželio 4

    Koks dar pratęsimas? Mirė gi pagrindinis veikėjas.

  2. Pietka / 2015 birželio 4

    Igor,
    Zinoma,kad mire pagrindines veikejas,bet jis buvo ne vienas,yra daug kitu veikeju,galima tai prapepletoti dar i daugeli pusiu,kaip tik reikia ziureti i sita ideja optimistikai ir galvoti kaip serialo kurejai gali mus nustebinti,o ne iskart,kas budinga lietuviskam charakteriui,iskarto kritikuoti.Galima pagalvoti,kad gali atsirasti ir kitu veikeju,iki siol nezinotu broliu ar kitu veikeju kurie gerai atliks savo darba kaip nauji pagrindiniai veikejai.Asmeniskai man butu visai idomu pamatyti sio kultinio bei tikrai megstamo serialo pratesima!