Paskelbtas pirmasis „Prometėjo“ tęsinio plakatas ir nauja premjeros data

Paskelbtas pirmasis „Prometėjo“ tęsinio plakatas ir nauja premjeros data

Ilgai lauktas ir ne kartą nukeltas 2012 metų filmo „Prometėjas“ (angl. „Prometheus“) tęsinys pavadinimu „Svetimas: pažadas“ (angl. „Alien: Covenant“) gerbėjams pagaliau suteikė gerų žinių.

Svarbiausia jų yra tai, kad studija „20th Century Fox“ ženkliai paankstino filmo premjerą. Šių metų pirmojoje pusėje filmuota juosta pasirodys ne 2017 m. rugpjūtį, kaip kad buvo planuota anksčiau, o kitų metų gegužės 19 dieną. Filmas kino teatrus pasieks tą patį savaitgalį, kai juose pasirodys „Anabelė 2“ ir naujoji „Gelbėtojų“ (angl. „Baywatch“) versija su Dwayne‘u Johnsonu priešaky.

Ne ką mažiau svarbi žinia – tai, jog buvo paskelbtas ir pirmasis filmo plakatas, kas įprastai reiškia, jog jau tuoj pat pasirodys ir pirmasis juostos anonsas. Plakatas yra minimalistinis, tik su apačioje nurodyta premjeros data, užrašu „Bėkite“ (angl. „Run“) ir didžiule ksenomorfo galva. Nesunku atpažinti, kad plakatas stipriai primena 1979 metų filmo „Svetimas“ (angl. „Alien“), apie kurio priešistorę ir pasakoja „Prometėjo“ franšizė, plakatą, kuriame puikavosi ksenomorfo kiaušinis.

„Svetimą: pažadą“, kaip ir patį „Svetimą“ bei pirmąją „Prometėjo“ dalį, režisuos Ridley Scottas. Filme pasirodys aktoriai Michaelas Fassbenderis, Noomi Rapace, Katherine Waterston, Billy Crudupas ir Danny McBride‘as.

alien-covenant

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles