Studija „Disney“ pristatė pirmąjį „Gražuolės ir pabaisos“ anonsą

Kino studija „Disney“ ir toliau sėkmingai ekranizuoja savo klasikinių animacijų kolekciją. Šiandien studija pristatė pirmąjį kitais metais pasirodysiančios pasakos „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“) anonsą.

Nors ir trumpas, vos pusantros minutės trukmės, anonsas užburia neįtikėtinai gražiai ir prašmatniai atrodančiai kelionei į žymiąją pasaką, kurioje atgimsta viena iš žaviausių meilės istorijų. Akivaizdu, jog mūsų lauks jautri istorija su daug kokybiškų dekoracijų, prabangių specialiųjų efektų ir neįtikėtinai kerinčiais veikėjų kostiumais.

Anonse trumpam pasirodo pagrindinio vaidmens atlikėja, britų aktorė Emma Watson, kurią žiūrovai labiausiai atpažįsta iš „Hario Poterio“ (angl. „Harry Potter“) frančizės.

Filmo režisieriumi tapo finalinių „Saulėlydžio“ (angl. „Twilight“) sagos dalių ir „Pono Holmso“ (angl. „Mr. Holmes“) kūrėjas Billas Condomas. Juostos biudžetas siekia 150 mln. dolerių.

Pagrindiniuose vaidmenyse išvysime Emmą Watson, Luke‘ą Evansą, Daną Stevensą, Ianą McKelleną, Emmą Thompson ir Ewaną McGregorą.

Paskutinį kartą „Gražuolės ir pabaisos“ istorija kinuose buvo pasirodžiusi 2014 metais. Prancūzų pasakos versijoje pagrindinius vaidmenis atliko Lea Seudoux ir Vincentas Casselis. Filmas visame pasaulyje užsidirbo 49,1 mln. dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles