J. K. Rowling patvirtino: bus sukurti penki filmai apie „Fantastinius gyvūnus“

Ir jeigu artimiausiu metu į didžiuosius kino ekranus tikrasis Haris Poteris neturėtų sugrįžti, „Warner Bros.“ studija nusprendė išlaikyti savus gerbėjus magijos kupiname pasaulyje kiek ilgiau. Paaiškėjo, kad bus pristatyti ne trys, o net penki naujausios sagos filmai! Akivaizdu, kad studija neįtikėtinai pasitiki naujai kuriama serija ir tikisi užsidirbti iš Hario Poterio pasaulio kiek įmanoma daugiau.

Per vakar vykusį visuotinį „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ aktorių ir jų gerbėjų susitikimą Hario Poterio kūrėja J. K. Rowling paskelbė, kad planuojama sukurti net penkis serijos filmus. Visai netrukus tą patvirtino ir juostos kūrėjai savoje „Twitter“ paskyroje, o štai, kaip tai apibūdino pati J. K. Rowling: „Esu įsitikinusi, kad sukursime penkis filmus. Visada žinojome, kad seriją sudarys daugiau nei vienas filmas, o tai pasitvirtino tada, kai pagaliau atsirado tinkama galimybė išplėtoti pačią istoriją“.

Prieš kelis mėnesius „Warner Bros.“ studija oficialiai paskelbė, kad antroji „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ dalis kino teatruose pasirodys 2018 metų lapkritį. Skelbiama, kad į juostą turėtų sugrįžti ir paskutinių keturių Hario Poterio filmų bei pirmosios naujos sagos režisierius Davidas Yatesas.

Vakar vykusiame gerbėjų susirinkime minia turėjo galimybę peržiūrėti pirmas dešimt minučių iš naujausio filmo, o režisieriai liko pamaloninti – vien pirmos minutės gerbėjus nuteikė itin optimistiškai.

„Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ istorija nusikels į 1926-ųjų Niujorką ir bus pasakojama Njuto Miglapūčio istorija. Pagrindinį vaidmenį filme suvaidins Eddie Redmayne’as, o jam talkins Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller, Colinas Farrellas ir kiti.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles