„Disney“ kurs filmą apie Don Kichotą

„Disney“ kurs filmą apie Don Kichotą

Kino studija „Disney“ į didžiuosius ekranus perkels vieną žinomiausių romanų literatūros istorijoje – „Don Kichotą“. Projektas jau turi scenaristą – juo tapo Billy Ray.

Literatūros klasika tapęs ispanų rašytojo Migelio de Servanteso romanas „Don Kichotas“ (pilnas pavadinimas „Išmoningasis idalgas Don Kichotas iš La Mančos”) buvo išleistas 1605 metais. Kūrinys pasakoja apie ispanų bajorą Alanso Kichaną, kuris prisiskaitęs daug senovinių romanų apie riterių žygdarbius, praranda protą ir pradeda tikėti nebūtais dalykais. Jis suteikia sau riterišką vardą Don Kichotas, ūkininko samdinę Dulsinėją paskiria savo širdies dama, kuriai skirs visus savo žygdarbius. Don Kichotas su ginklanešiu Sanča Pansa patraukia į kelionę, kurioje proto netekęs riteris kovoja su priešų armijomis, kurios iš tiesų yra tik avių banda, ar drakonais ir milžinais, kurie iš tikrųjų yra vėjo malūnai.

Šaltiniai skelbia, kad „Disney“ kuriama ekranizacija savo tematika ir nuotaika primins „Karibų piratus“. Kino studijos planas yra paversti „Don Kichotą“ pelninga filmų serija.

Projekto scenarijaus autorius Billy Ray nėra naujas vardas Holivude. Tarp jo darbų rasime pirmosios „Bado žaidinių“ („The Hunger Games“) dalies bei „Oskarui“ nominuoto „Kapitono Phillips“ („Captain Phillips“) scenarijus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles