Finaliniame „Hobito: Penkių armijų mūšio“ anonse – įžanga į didingiausią Viduržemio kovą

Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki premjeros, kino studija „Warner Bros.“ išplatino paskutiniojo „Hobito“ trilogijos filmo „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ (angl. „The Hobbit: Battle of Five Armies“) paskutinįjį anonsą. Galima sakyti, kad šis anonsas tikrai prikausto dėmesį.

Juosta užbaigs antrąją režisieriaus Peterio Jacksono trilogiją, kuri prie kino ekranų prikaustė milijonus kinomanų ir J. R. R. Tolkieno romanų gerbėjų. „Žiedų valdovo“ (angl. „Lord of the Rings“) priešistorės paskutinis filmas pasakos apie paskutinę Bilbo Beginso, Torino Ąžuolskydžio ir nykštukų kompanijos kelionės dalį. Iš slibino Smogo atgavę savo gimtąjį kalną nykštukai su naujuoju draugu į pasaulį netyčiom išleidžia nekontroliuojamą ir siaubingą jėgą. Įsiutęs Smogas išlieja savo įniršį ant neginkluotų Ežero miesto vyrų, moterų ir vaikų. Bet netoli yra ir dar didesni pavojai. Tik burtininko Gendalfo matytas didysis priešas Sauronas išsiunčia savo orkų legionus, siekdamas netikėtai užklupti Vienišąjį kalną ir jo sergėtojus. Tamsai artėjant, elfų, nykštukų ir žmonių rasės privalo apsispręsti – susivienyti ir kovot ar žūti. Bilbas stengiasi išlikti gyvas ir išsaugoti savo draugų gyvybes, tuo tarpu Viduržemio likimas sprendžiasi Penkių ypatingai didelių armijų mūšyje.

Na, o paskutinysis anonsas pristatytas taip, kaip ir turi atrodyti tikras anonsas. Žiūrovai įvedami į dramatišką atmosferą ir paskęsta joje, fone skambant šiurpuliukus keliančiai epinei muzikai. Šiame anonse galime bent kelioms akimirkoms susipažinti su didžiausiu Viduržemio blogiu, kuris užims ypatingai svarbų vaidmenį tolesnėje istorijoje. Taip pat dabar matomos ir beveik visos mūšyje dalyvausiančios armijos.

Paskutiniojoje „Hobito“ dalyje pagrindinius vaidmenis atliks Martinas Freemanas, Ianas McKellenas, Richardas Armitage‘as, Evangeline Lilly, Lee Pace‘as, Luke‘as Evansas, Cate Blanchett, Christopheris Lee, Hugo Weavingas, Orlando Bloomas ir kt. Slibinui Smogui balsą ir vėl skolins Benedictas Cumberbatchas.

„Hobitas: Penkių armijų mūšis“ Lietuvos kino teatrus pasieks gruodžio 19 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles