Patrakusioje komedijoje „Kaip atsikratyti boso 2“ žiūrovus juokins Jennifer Aniston, Christopheris Waltzas ir jų kolegos

Į kino ekranus sugrįžta pašėlusi kompanija, nusprendusi atsikratyti viršininkų. Naujojoje komedijoje „Kaip atsikratyti boso 2“ žiūrovai išvys stulbinantį talentingų aktorių būrį. Vienintelis aktorius iš pirmojo filmo neatkeliavęs į antrąjį – Colinas Farrellis, tačiau jo žiūrovai greičiausiai nepasiges, mat prie jau matytų bosų ir maištautojų Kevino Spacey, Jasono Batemano, Charlie Day, Jasono Sudeikio, Jamie Foxxo ir Jennifer Aniston šįsyk prisidėjo dar keletas įspūdingų vardų.

Naujajame filme publika galės gėrėtis charizmatiškojo humoro meistro Christopho Waltzo vaidyba, taip pat žavės jaunatviškas ir žavus Chrisas Pine‘as, o šiek tiek aštrumo pridės iš serialo „Bręstantis blogis“ puikiai pažįstamas aktorius Jonathanas Banksas, šįsyk tapęs detektyvu.

Stulbinančios sėkmės sulaukęs 2011-ųjų filmas „Kaip atsikratyti boso“ sukėlė tikrą juoko fiestą, ne ką mažesnio efekto verta tikėtis ir šįsyk. Anąsyk sėkmingai iš viršininkų priespaudos išsivadavę Nikas (akt. J.Batemanas), Deilas (akt. Ch.Day) ir Kurtas (akt. J.Sudeikis) gavo gerą pamoką ir pamėgino patys tapti verslininkais. Tačiau po susidūrimo su klastingu investuotoju (akt. Ch.Waltzas) jie lieka nieko pešę. Maištingos sielos vyrukai neketina lengvai pasiduoti ir surezga dar didingesnį planą, kuriam pasisekus, jiems dirbti apskritai niekuomet nebereikės.

Vyrų trijulė sumano pagrobti investuotojo sūnų (akt. Ch.Pine), bet ne iš kelmo spirtas vaikinas ne tik neišsigąsta, bet dar ir pasiprašo suvienyti jėgas su nepatyrusiais grobikais. Viena bėda – tėvas sūnaus vaduoti visai neskuba ir yra išties suktas lapinas. Šiek tiek vėliau iškėlusi ultimatumą į būrį įsilieja seksualumą spinduliuojanti J.Aniston herojė. Gausus veikėjų būrys įsipainioja į nežinia kaip pasibaigsiantį kriminalą…

Iki ašarų juoktis priversianti komedija „Kaip atsikratyti boso 2“ Lietuvą pasieks lapkričio 28 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles