Daktaras Streindžas – trumpiausias „Marvel“ superherojų filmas

Metams pamažu artėjant link pabaigos, galime džiaugtis, kad šiemet sulaukėm labai daug superherojų filmų. Vieni buvo geresni, kiti prastesni, tačiau jų buvo. O dabar jau visai netrukus kinuose pasirodysiantis „Daktaras Streindžas“ (angl. „Doctor Strange“) bus pirmasis filmas apie superherojų, kuris bus absoliučiai kitoks. Dar vienas išskirtinumas – tai bus neįprastai trumpas filmas, kokio „Marvel“ kino visatoje dar nebuvo.

Kalbant apie laiką, būtent „Daktaras Streindžas“ yra trumpiausias „Marvel“ filmas. Kaip praneša kompanija „JoBlo“, numatoma filmo trukmė – 1 val. 54 min. 49 s. Palyginimui su šiais metais pasirodžiusiais filmais – „Betmenas prieš Supermeną“ truko 2 val. 31 min., „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ – 2 val. 27 min., „Iksmenai: Apokalipsė“ – 2 val. 24 min., o „Savižudžių būrys“ – 2 val. ir 3 min. Tik vienas filmas buvo dar trumpesnis, nei dabar pasirodysiantis filmas – tai „Deadpool“, kurio trukmė buvo 1 val. 48 min.

„Daktaras Streindžas“ išsiskiria ne tik trukme. Tai pirmasis superherojų filmas, kuris nesistengs magijos paaiškinti mokslu. Anksčiau visi bandymai įvesti magiją į superherojų juostas galiausiai pasibaigdavo absurdiškais paaiškinimais, kurie atbaidydavo žiūrovus iš kino salių. Ir, žinoma, prie filmo sėkmės neabejotinai prisidės Benedictas Cumberbatchas, kuris tiesiog nepriekaištingai atrodo jau dabar, be galo tiksliai atkartojantis komiksinį savo veikėjo variantą. Žinoma, žinios apie tai, kad studija visais įmanomais būdais bandė nusamdyti aktorių šiai rolei, taip pat prideda daug pliusų.

Pagrindinius vaidmenis be B. Cumberbatcho filme atliks ir galybė kitų puikių aktorių. Tai Rachel McAdams, Chiwetelis Ejioforas, Madsas Mikkelsenas, Tilda Swinton, Scottas Adkinsas, Benedictas Wondas ir kiti.

„Daktaras Streindžas“ Lietuvos kino teatrus pasieks jau netrukus – spalio 28 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles