Seanas Pennas režisuos ir vaidins filme „Vėliavos diena“

Seanas Pennas režisuos ir vaidins filme „Vėliavos diena“

Aktorius Seanas Pennas režisuos ir vaidins dramoje apie sukčių „Vėliavos diena“ (angl. „Flag day“), drauge su savo dukra Dylan Penn, sūnumi Hopperiu Pennu, Joshu Brolinu ir Milesu Telleriu. Filme taip pat išvysime du kartus „Tony“ apdovanojimą laimėjusį aktorių Norbertą Leo Butzą, Dale‘ą Dickey, Eddie Marsaną, Bailey Noble ir Katheryn Winnick.

Dramaturgas Jezas Butterworthas sukūrė spektaklį, paremtą Jennifer Vogel 2015 m. memuarais „Flim-Flam Man: The True Story of My Father’s Counterfeit Life“ (liet. „Sukčius: tikroji mano tėvo suklastoto gyvenimo istorija“) . Filmas „Vėliavos diena“ apibūdinamas kaip šviesus dukros, besistengiančios įveikti mylimą, bet tamsų savo tėvo palikimą, portretas. Filmą prodiusuos Williamas Horbergas, Jonas Kilikas ir Fernando Sulichinas.

S. Pennas yra pelnęs „Oskaro“ apdovanojimus geriausio aktoriaus kategorijoje už filmus „Milkas“ (angl. „Milk“) ir „Mistinė upė“ (angl. „Mystic River“). Aktorius režisieriaus kėdėje jau ne pirmą kartą ir šioje srityje yra vertinamas už tokius filmus kaip „Atgal į gamtą“ (angl. „Into the Wild“), „Pažadas“ (angl. „The Pledge“), „Eismo reguliuotojas“ (angl. „The Crossing Guard“) ir „Bėgantis indėnas“ (angl. „The Indian Runner). Aktorius J. Brolinas visai neseniai vaidino „Marvel“ filme „Keršytojai“ (angl. „The Avengers“) ir jį taip pat išvysime Deniso Villeneuve‘o filme „Kopa“ (angl. „Dune“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles