„Keršytojai. Pabaiga“ sugrįš į kino teatrus su papildomomis scenomis

„Keršytojai. Pabaiga“ sugrįš į kino teatrus su papildomomis scenomis

Kol nenuslūgsta kalbos apie perteklinį „Marvel“ filmų kiekį, nuspręsta sugrąžinti „Keršytojus. Pabaigą“ (angl. „Avengers: Endgame“) į kino teatrus. Taip, pažiūrėję į kalendorius nesuklydote. Balandžio pabaigoje pasirodęs filmas sugrįžta į kino teatrus.

Paskutinę „Keršytojų“ dalį žiūrėję kinuose ir salės nepalikę po uždegtų šviesų liko nusivylę – tai buvo vienas išskirtinių „Marvel“ filmų, palikusių gerbėjus be klasikinių scenų po pabaigos titrų. Panašu, jog jos buvo suplanuotos, bet nuspręsta parodyti tik antrą kartą filmą norėjusiems pamatyti žiūrovams. „MCU“ tėvu vadinamas Kevinas Feige‘as patvirtino: „Taip, mes darome tai. Nežinau, ar tai buvo paskelbta, bet tai įvyks kitą savaitgalį“.

Pernelyg daug detalių neatskleidęs K. Feige‘as patvirtino, jog antrąkart atėję pažiūrėti „Keršytojų“, pamatys papildomas scenas – klasikinę po pabaigos titrų einančią sceną bei „į filmą nepatekusius kadrus ir niekam nematytą siurprizą“.

Nors Lietuvoje pakartotinių „Keršytojų. Pabaigos“ seansų greičiausiai neišvysime, dar nematytas scenas greičiausiai pamatysime Blu-Ray leidinyje. Tarp jų, greičiausiai, mūsų lauks ir dar neparodytos scenos su Stanu Lee.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles